Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Kongostraat 5-4, 8520 Kuurne

Appartement Verhuurd in Kuurne
60 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
Prijs op aanvraag

Kongostraat 5-4 - 8520 Kuurne - Gezellig appartement met garage op goede ligging! Rustig maar overal dichtbij...

Via de gemeenschappelijke inkomhal kunnen we via trap of lift naar de eerste verdieping. Het appartement is gelegen aan de rustige achterzijde van het gebouw en kijkt over het garagecomplex, waarvan 1 garagebox deel uitmaakt van het appartement, heen.
Naast de lichtrijke leefruimte, zijn er nog 2 slaapkamers, een badkamer met bad/douchecombinatie, lavabo en toilet, een praktische ingerichte keuken met vaatwas, oven, ijskast en een keukenberging met aansluiting voor de wasmachine.

De verwarming en warm water is elektrisch.
Volledig voorzien van dubbele beglazing.

vaste kost: € 50/maand

Dit appartement ligt vlakbij de Brugsesteenweg en de industriezone, waar openbaar vervoer, scholen en heel winkels gemakkelijk bereikbaar zijn!

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
Op aanvraag
Type
Appartement
Bewoonbaar
60 m²

Ligging & buurt

Kongostraat 5-4, 8520 Kuurne

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Kongostraat 5-4, 8520 Kuurne Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Kuurne.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten