Jules de Buckstraat 16-2, 9280 Lebbeke
Jules de Buckstraat 16-2 - 9280 Lebbeke - Vlakbij het station en het centrum van Lebbeke vind je dit prachtige volledig vernieuwd appartement op de eerste verdieping. In een kleinschalig gebouw kom je hier helemaal tot rust.
Vanuit een centrale inkomhal kan je het appartement via de trap. De hal geeft uit op de leefruimte met veel lichtinval. Naast de volledig uitgeruste nieuwe keuken is er een ruime berging waar je onder meer een wasmachine en droogkast kan installeren. De badkamer is nieuw en heeft een inloopdouche en toilet. Extra pluspunt : bij het appartement hoort een garage die kan dienen als fietsenstalling en vuilnisberging maar je hebt ook een eigen tuin bereikbaar via een trap van uit je appartement. Het appartement is afgewerkt met duurzame materialen en is voorzien van heel wat comfort.
Kom gerust eens kijken naar dit bijzonder appartement, zeer gunstig gelegen op minder dan 500m van het station van Lebbeke (lijn Dendermonde-Brussel) en 2km van het station Baasrode-Zuid (lijn Dendermonde-Mechelen) en alle winkels. Provisie: verwarming en elektriciteit van 250€/maand. Water apart.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Jules de Buckstraat 16-2, 9280 Lebbeke
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Jules de Buckstraat 16-2, 9280 Lebbeke
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Lebbeke.
Marktcijfers in Lebbeke
Vergelijkbare panden te huur in Lebbeke
Recent verhuurd in Lebbeke
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.