immo Kaart

Noordlaan 45, 8800 Roeselare

Appartement Verhuurd in Roeselare
102 m² wonen
102 m² perceel
2 slaapkamers
€630

Noordlaan 45 - 8800 Roeselare - Onmiddellijk vrij, bezoekaanvragen enkel via roeselare@immofrancois.be
Gelegen op een gunstige locatie, biedt dit appartement gemakkelijke toegang tot voorzieningen zoals winkels, restaurants en openbaar vervoer.
Bij binnenkomst word je verwelkomd in een ruime inkomhal met een gastentoilet. De inkomhal leidt je naar de ruime woonkamer. Grote ramen zorgen voor veel natuurlijk lichtinval. Vanuit de woonkamer heb je directe toegang tot het eerste terras.
De keuken van dit appartement is volledig geïnstalleerd en voorzien van moderne apparatuur en hoogwaardige afwerkingen.
Daarnaast biedt dit appartement twee comfortabele slaapkamers met voldoende ruimte voor opslag en persoonlijke inrichtingsopties. Via deze twee slaapkamers is er een extra terras bereikbaar aan de achterzijde van het appartement. De badkamer bestaat uit een douche, tweede toilet en een wastafel met bijhorende opbergruimte. Het appartement wordt verwarmd via elektrische verwarming en er is dubbele beglazing. De syndic kosten bedragen 50 euro per maand. (bovenop de huurprijs) Garage+ autostaanplaats (verplicht) bij te huren voor 50 euro (samen) per maand.

Kenmerken
Status: Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is.

Financieel
Vraagprijs
€ 630
Algemeen
Type
Appartement
Grond oppervlakte
102 m2
Bewoonbare oppervlakte
102 m2
Referentie
6ZXLI7RKOQ0I
Makelaar Code
ROE2024VH006
EPC Waarde
242 kWh/m2
EPC Label
C
EPC Certificaat
20230712-0002942395-RES-1
Prijs Geschiedenis
18 Apr 2024
€630 / Immo Francois

Meld u hier GRATIS aan om de extra informatie en prijshistoriek te bekijken van de

Noordlaan 45, 8800 Roeselare.


Interesse wanneer dit pand opnieuw te huur staat? Laat uw gegevens hier achter en blijf op de hoogte.
Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com