Weeldestraat 75 - 2381 Weelde - Appartement in Weelde Prachtig appartement van ongeveer 70m², in het centrum van Weelde. Het appartement bevindt zich op de tweede verdieping langs een baan met voldoende parkeergelegenheid. Er zijn 2 slaapkamers, 1 badkamer, woonkamer, open keuken en een berging.
Via de algemene inkomhal van de tweede verdieping komt men in de hal van het appartement. Deze hal biedt toegang tot 2 slaapkamers met laminaat vloer, een nette badkamer met douche en een mooie open woonkamer.
Door een grote glaspartij aan de voorkant van de woning krijgt de woonkamer een zeer ruime indruk. Deze wordt verder gestimuleerd door de mooie open keuken.
In het gebouw is een lift voorzien.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.