Val des Seigneurs 145, 1150 Woluwe-Saint-Pierre
Val des Seigneurs 145 - 1150 Woluwe-Saint-Pierre - Au cœur de Stockel, de ses commerces et transports, appartement entièrement rénové en 2021 de /- 112 m². Il se compose comme suit :
- Hall d'entrée de /- 5 m² avec vestiaire
- Toilette séparée avec lave-mains
- Séjour de /- 40 m² avec feu ouvert fonctionnel
- Terrasse de /- 7 m² orientée ouest
- Cuisine super équipée de /- 12 m² (taques induction, hotte, four combiné micro-ondes, frigo et lave-vaisselle)
- Hall de nuit de /- 7 m²
- Chambre 1 de /- 14 m² (laminé)
- Chambre 2 de /- 9 m² (laminé)
- Bureau ou chambre d'enfant de /- 8 m² (laminé) avec placards encastrés
- Salle de douche de /- 4 m² (douche, meuble lavabo, WC et raccords machine à laver et sechoir)
- Possibilité de louer un garage box (de /- 18 m²) avec emplacement de parking extérieur en enfilade espace cave attenante (de /- 3,5 m²) pour un supplément de 150€/mois
Informations complémentaires
- Etage 5/7 (avec ascenseur)
- Provision mensuelle de charges de 250€ (communs, chauffage, eau chaude et froide)
- Double vitrage
- Chauffage central au gaz
- PEB F 291 kWh/m²/an - 76kg CO²/m²/an
- Libre immédiatement
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Val des Seigneurs 145, 1150 Woluwe-Saint-Pierre
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Val des Seigneurs 145, 1150 Woluwe-Saint-Pierre
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Woluwe-Saint-Pierre.
Marktcijfers in Woluwe-Saint-Pierre
Vergelijkbare panden te huur in Woluwe-Saint-Pierre
Recent verhuurd in Woluwe-Saint-Pierre
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.