Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Verlatstraat 34-V0, 2000 Antwerpen

Handelspand Verhuurd in Antwerpen
315 m² wonen
€8.000

Verlatstraat 34-V0 - 2000 Antwerpen - Handelsruimte van ca 315 m² op een uitermate gunstige locatie aan het Zuid. De verlatstraat vormt een verbindingsstraat tussen de Leopold de Waelplaats met het Koninklijk Museum voor Schone Kunsten en de gedempte zuiderdokken met het toekomstige park Dok Zuid. Een grote visibiliteit en passage zijn hier gegarandeerd. Vlakbij de Leien, de Ring en de Singel en aan een tram- en bushalte waardoor een vlotte bereikbaarheid gegarandeerd wordt.De ruimte biedt nog tal van mogelijkheden naar inrichting toe. Het grote raam aan de straatkant zorgt niet enkel voor een optimale lichtinval, maar ook voor een enorme visibiliteit. Door het gebruik van een grote lichtkoepel, kan u ook achteraan in het pand genieten van een aangename lichtinval. Sainitaire voorzieningen en een kelderberging zijn aanwezig. Gemeenschappelijke lasten: 90 Euro per maand.
Alle nutsvoorzieningen (gas, elektriciteit en water) zijn privé op te nemen door de huurder.Beschikbaar vanaf 1 augustus 2021.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 8.000
Type
Handelspand
Bewoonbaar
315 m²
Prijs/m²
€ 25

Ligging & buurt

Verlatstraat 34-V0, 2000 Antwerpen

Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten