Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Lange Nieuwstraat 29-D, 2000 Antwerpen

Huis Verhuurd in Antwerpen
90 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
Prijs op aanvraag

Over deze woning

Immerseel Hof: Ervaar het wonen in een historisch gebouw met een Bourgondische kapel van rond 1495. Een indrukwekkende poort leidt naar het eerste binnenplein, waar de entree is naar vier luxueuze appartementen die een perfecte balans bieden tussen modern comfort en authentieke elementen zoals rozetten, houten balken en prachtige vloeren. Aan het tweede binnenplein liggen het koetshuis en twee moderne glazen huizen. Indeling: De begane grond bestaat uit een woonkamer, een open keuken, een gastentoilet en een bergruimte voor wasmachine en droger. De trap leidt naar de eerste verdieping met twee slaapkamers en een badkamer met een wastafelmeubel, een inloopdouche en een toilet. Bijzonderheden:
- Veel natuurlijk licht
- Loftgevoel door stalen balken en houten plafonds
- Uitzicht op historische gebouwen vanuit elke kamer
- Hoogwaardig afgewerkt
- Mogelijkheid om te huren via een bedrijf
- Minimale huurovereenkomst van 3 jaar met een borg van 3 maanden huur
- Direct beschikbaar

Omschrijving van de makelaar

Lange Nieuwstraat 29-D - 2000 Antwerpen - Hof Van Immerseel: Wonen in een historisch complex met een Bourgondische kapel van ca. 1495. Via de impressionante poort bereikt men het eerste binnenplein. Hier bevindt zich de inkom naar de eerste vier luxueuze appartementen met een prachtig evenwicht tussen modern comfort en authentieke elementen zoals molures, houten steunbalken, prachtige vloeren, … . Rondom het tweede binnenplein bevindt zich het koetshuis en twee moderne glazen huizen.

Indeling : Op het gelijkvloers bevinden zich de leefruimte, open keuken, het gastentoilet en een berging voor wasmachine en droogkast. Via de trap bereikt men de eerste verdieping. Hier bevinden zich twee slaapkamers en de badkamer met wastafelmeubel, inloopdouche en toilet.

Bijzonderheden:
Veel lichtinval
Loftgevoel door stalen balken en houten plafonds
Vanuit elke ruimte zicht op historische gebouwen
Hoogwaardige afwerking
Dit appartement kan via een vennootschap gehuurd worden.
Minimum duur huurovereenkomst 3 jaar - huurwaarborg 3 maanden huur - onmiddellijk beschikbaar

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
Op aanvraag
Type
Huis
Bewoonbaar
90 m²
EPC
189 kWh/m² B

Ligging & buurt

Lange Nieuwstraat 29-D, 2000 Antwerpen

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Lange Nieuwstraat 29-D, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten