Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Indiëstraat 18-V1, 2000 Antwerpen

Huis Verhuurd in Antwerpen
80 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€950

Over deze woning

Ontdek dit stijlvolle appartement gelegen in de bruisende Cadixwijk op het Eilandje in Antwerpen, een hippe en gezellige woonomgeving tussen dokken en groen. Het gebouw, genaamd Cadixdok, bevindt zich op het kruispunt van de Napelsstraat en de Indiëstraat. Met zijn prachtige interpretatie van de iconische pakhuisarchitectuur past het perfect in deze levendige buurt. Op de eerste verdieping van dit gebouw vind je een modern en luxueus afgewerkt appartement. Met een oppervlakte van ongeveer 80 vierkante meter, biedt het een knusse woonsfeer. De basis is een charmante eiken parketvloer, terwijl de keuken en badkamer voorzien zijn van onderhoudsvriendelijk keramisch tegelparket. Het lichte en ruime woongedeelte is voorzien van grote schuiframen die naar een gezellig en praktisch terras leiden waar je rustig kan genieten van de ochtendzon. De strakke open keuken grenst aan de woonruimte en is voorzien van voldoende opbergruimte en alle essentiële toestellen: een oven, kookvuur, vaatwasser en een koelkast met vriesvak. Verder beschikt het appartement over twee slaapkamers en een badkamer met dubbele wastafel en een combinatie van ligbad en douche. Extra functies zijn een apart gastentoilet en een bergruimte met aansluitingen voor wasmachine en droogkast. Een eigen kelderberging is in de huurprijs inbegrepen. Hou rekening met gemeenschappelijke kosten van 100 euro per maand. De nutsvoorzieningen (gas, elektriciteit en water) zijn voor eigen rekening van de huurder. Het appartement is beschikbaar vanaf 1 maart 2024. Geniet van het leven in deze hippe buurt van Antwerpen in een appartement dat alle comfort en gemak biedt die je nodig hebt.

Omschrijving van de makelaar

Indiëstraat 18-V1 - 2000 Antwerpen - De Cadixwijk op het Eilandje is een nieuwe, gezellige woonwijk tussen de dokken en het groen en mag reeds tot een hippe wijk van Antwerpen gerekend worden. Deze smaakvolle realisatie Cadixdok bevindt zich op de hoek van de Napelsstraat en de Indiëstraat en werd opgetrokken in een knappe interpretatie van de bekende pakhuisarchitectuur die kenmerkend is voor deze buurt. Op de eerste verdieping bevindt zich dit modern en hoogwaardig afgewerkt appartement van ca 80 m². Het appartement is gelegen op een gezellige eiken parketvloer behoudens keuken en badkamer waar een onderhoudsvriendelijke keramische tegelparket is voorzien. De leefruimte is mooi ruim en licht, dankzij de grote schuiframen die tevens toegang bieden tot het gezellige en praktische terras van ca 6 m². Hier kan u ongestoord genieten van de ochtendzon. Aansluitend bij de leefruimte biedt een strakke open keuken voldoende opbergruimte en alle nodige toestellen: oven, kookvuur, vaatwasser en koelkast met vriesvak. Via de hal bereikt u de twee slaapkamers en de badkamer met dubbele lavabo en combinatie ligbad/douche.
Apart gastentoilet en bergruimte met aansluitingen voor wasmachine en droogkast. Een private kelderberging is reeds begrepen in de huurprijs. Gemeenschappelijke lasten: 100 Euro per maand.
Alle nutsvoorzieningen (gas, elektriciteit en water) zijn privé op te nemen door de huurder. Beschikbaar vanaf 1 maart 2024.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 950
Type
Huis
Bewoonbaar
80 m²
Prijs/m²
€ 12
EPC
95 kWh/m² A

Ligging & buurt

Indiëstraat 18-V1, 2000 Antwerpen

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Indiëstraat 18-V1, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten