Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Amerikalei 233-3, 2000 Antwerpen

Huis Verhuurd in Antwerpen
53 m² wonen
1 slaapkamers
1 badkamers
€775

Over deze woning

Ben je op zoek naar een karaktervol appartement op een toplocatie in Antwerpen? Dan is dit aanbod zeker iets voor jou. Gelegen op één van de meest gewilde locaties van 't Zuid, vlakbij het nieuwe Justitiepaleis, biedt dit appartement alle gemakken van stadsleven. De buurt is rijk aan gezellige restaurants, trendy bars en verschillende supermarkten. Bovendien liggen belangrijke invalswegen en de Ring in de nabijheid, en zijn openbaar vervoer en deelvervoer te voet bereikbaar. Het appartement bevindt zich in een statig herenhuis en is per direct beschikbaar. Met 52 vierkante meter aan leefruimte op de derde verdieping, biedt het u een authentieke charme die naadloos aansluit bij de omgeving. Je wordt verwelkomd door een kleine hal met een apart toilet en technische bergruimte. Deze leidt naar een lichtrijke woonkamer met open keuken, uitgerust met alle nodige toestellen. Aan de rustige achterkant van het appartement vind je een slaapkamer van 16 vierkante meter. De badkamer is voorzien van een douche en wastafel. Houd er rekening mee dat er maandelijks 35 euro aan gemeenschappelijke kosten aangerekend worden. Dit dekt de elektriciteit voor de gemeenschappelijke delen en het privé verbruik van water. De kosten voor energie worden individueel berekend en zijn voor rekening van de huurder. Kan je niet wachten om dit appartement te bezichtigen? Vul dan je gegevens in op onze website https://www.sinjoor.be en de verantwoordelijke voor dit dossier neemt zo snel mogelijk contact met je op.

Omschrijving van de makelaar

Amerikalei 233-3 - 2000 Antwerpen - Op zoek naar een appartement met karakter op toplocatie te Antwerpen



Het appartement is gelegen op één van de meest begeerlijke locaties op 't Zuid: direct aan het nieuw Justitiepaleis. Super centraal gelegen met in de directe omgeving gezellige restaurants, trendy bars en verschillende supermarkten. Vlak aan belangrijke invalswegen en de Ring. Openbaar vervoer en deelvervoer op wandelafstand.



• Authentieke charme in statig herenhuis

• Per direct beschikbaar



Het appartement van 52 m² is gelegen op de 3e verdieping van een statig herenhuis. Een kleine hal met apart toilet en technische berging leidt naar de lichtrijke leefruimte. De leefruimte is ingedeeld in een living met open keuken, geïnstalleerd met toestellen. Aan de rustige achterzijde ligt de slaapkamer van 16 m². De badkamer omvat een douche en een wastafel.

Gemeenschappelijke kosten: 35 euro/maand (elektriciteit gemeenschappelijke delen en privatief verbruik van water)



De nutsvoorzieningen energie op individuele meters op naam van huurder.



Interesse Gelieve uw gegevens in te vullen onderaan de advertentie op onze website https://www.sinjoor.be. De dossierverantwoordelijke zal nadien zo snel mogelijk contact met u opnemen.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 775
Type
Huis
Bewoonbaar
53 m²
Prijs/m²
€ 15
EPC
514 kWh/m² F

Ligging & buurt

Amerikalei 233-3, 2000 Antwerpen

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Amerikalei 233-3, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten