Volkstraat 1, 2000 Antwerpen
Volkstraat 1 - 2000 Antwerpen - Toplocatie: Antwerpen Zuid, binnenkort het nieuwe park gedempte zuiderdokken.
Dakterras: Zuid-west oriëntatie. Groot genoeg voor 8 mensen Gezellig in te richten.
Airconditioning: Tijdens hete zomers kan je hier koel blijven.
Parkeerplaats: Bij het appartement is een privé-parkeerplaats (€50) in de kelder en een berging voor fietsen.
Dit appartement is perfect voor een jong of ouder koppel dat comfortabel in het centrum van Antwerpen wenst te wonen.Toffe buren die voor geen overlast zorgen en je kan perfect met 2 van thuis uit werken.
Het bruisende Zuid van Antwerpen als uitvalsbasis. Dichtbij de Marnixplaats, Groenplaats en binnenkort het nieuwe park op de Zuiderdokken. Alles wat je wil binnen handbereik… Brunchen met de babes, BBQ’en met de boys
Vanaf juni 2021 komt dit 1SLK appartement te huur.Het heeft een ruim zuid-west terras (12m²) waar je gemakkelijk met 8 vrienden gezellig kan brunchen of barbecueën op een warme lentedag of zwoele zomeravond. Let the good times roll. #aperotime
Je kan het terras betreden vanuit de inkomhal (met gastentoilet) of je kan ook op een zondagochtend genieten in bed met de schuifraam open; en in 5 stappen sta je op je terras koffie te drinken en de frisse zomer ochtendlucht op te snuiven.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Volkstraat 1, 2000 Antwerpen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Volkstraat 1, 2000 Antwerpen
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.
Marktcijfers in Antwerpen
Vergelijkbare panden te huur in Antwerpen
Recent verhuurd in Antwerpen
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.