Sint-Laureisstraat 26, 2018 Antwerpen
Sint-Laureisstraat 26 - 2018 Antwerpen - Mooi afgewerkt appartement met terras op absolute toplocatie nabij Antwerpen Zuid met buurtparking (Den Bell) aan de overkant!
Het appartement beschikt over een ruime living, volledig uitgeruste open keuken, ruime ingerichte dressing, moderne badkamer met inloopdouche en rustige slaapkamer aan de achterkant van het gebouw. Verder is er ook een opbergruimte voorzien voor oa. wasmachine.
De mooie parketvloer loopt doorheen het volledige appartement.
Unieke troeven:
• Open keuken
• Veel lichtinval
• Zuidgericht Terras
• Grote leefruimte volledig op parket
• Lage EPC van 102
• Mobiscore 9,9
• Instapklaar & onbemeubeld
Het appartement situeert zich op de tweede verdieping van een recent gerenoveerd herenhuis met 3 appartementen.
Vrij vanaf juni 2024.
Huurprijs 970 EUR 30 EUR gemeenschappelijke kosten (Alle nutsvoorzieningen met individuele meters)
Bezoek mogelijk na afspraak via mail naar brenthoskens@hotmail.com
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Sint-Laureisstraat 26, 2018 Antwerpen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Sint-Laureisstraat 26, 2018 Antwerpen
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.
Marktcijfers in Antwerpen
Vergelijkbare panden te huur in Antwerpen
Recent verhuurd in Antwerpen
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.