Hondschootestraat 14, 8691 Beveren-aan-den-ijzer
Over deze woning
Deze pas gerenoveerde woning bevindt zich in Beveren-aan-de-Ijzer, strategisch gelegen tussen Poperinge en Veurne. De woning biedt een ruime entree, een lichte en open woonruimte die direct in verbinding staat met de volledig ingerichte keuken. Daarnaast beschikt het pand over drie grote slaapkamers en een badkamer. Buiten vind je een volledig omheinde tuin met terras, die eenvoudig te onderhouden is. De woning is uitgerust met zonnepanelen van 2,5 kw. Direct beschikbaar.
Omschrijving van de makelaar
Hondschootestraat 14 - 8691 Beveren-aan-den-ijzer - Deze recent gerenoveerde woning is gelegen in Beveren-aan-de-Ijzer, centraal tussen Poperinge en Veurne.
De woning omvat een ruime inkom, lichtrijke en open leefruimte met aansluitend de volledig geïnstalleerde keuken. Verder zijn er nog 3 ruime slaapkamers en de badkamer.
Buiten is er een makkelijk te onderhouden en volledig omheinde tuin met terras.
De woning is voorzien van zonnepanelen van 2,5 kw.
ONMIDDELIJK BESCHIKBAAR
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Hondschootestraat 14, 8691 Beveren-aan-den-ijzer
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Hondschootestraat 14, 8691 Beveren-aan-den-ijzer
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Beveren-aan-den-ijzer.
Marktcijfers in Beveren-aan-den-ijzer
Recent verhuurd in Beveren-aan-den-ijzer
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.