Rijkswachtstraat 57, 8600 Diksmuide
Rijkswachtstraat 57 - 8600 Diksmuide - Nabij het centrum van Diksmuide, dichtbij Sporthal 'De Pluimen', resideert deze instapklare halfopen bebouwing op een oppervlakte van 720 m². Dit eigendom is gelegen op wandelafstand van de Grote Markt, scholen, kleinhandel, warenhuizen...
Deze ruime woning omvat op de gelijkvloerse verdieping een inkomhal met apart toilet, een ruime leefruimte met open keuken (voorzien van kookplaat, dampkap, spoelbak, koelkast met vriezer, oven, microgolfoven en voldoende bergruimte). Hiernaast is er de wasplaatsen bureauruimte. De badkamer is voorzien van inloopdouche dubbele lavabo en ligbad. De eerste etage biedt 3 volwaardige slaapkamers.
Deze topper is bevoorrecht met een grandiose garage, een aangelegde westelijk georiënteerde tuin met terras, tuinhuis en parkeermogelijkheid voor 5 wagens.
Beschikbaar vanaf: 01/10/2022 (vroeger overeen te komen).
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Rijkswachtstraat 57, 8600 Diksmuide
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Rijkswachtstraat 57, 8600 Diksmuide
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Diksmuide.
Marktcijfers in Diksmuide
Vergelijkbare panden te huur in Diksmuide
Recent verhuurd in Diksmuide
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.