Raveschootstraat 2, 9000 Gent
Raveschootstraat 2 - 9000 Gent - Deze woning is gelegen in een aangename buurt in de onmiddellijke omgeving van op- en afrit E17 en E 40, maar ook dichtbij het centrum van Gent.
De laatste renovatie is 6jaar geleden. Toen werden gevelmuren, dak en zolder extra geïsoleerd. Ook werden er overal nieuwe ramen met dubbel glas geplaatst.
Vandaar het gunstig EPC-verslag.
De living is een zeer mooie ruimte met erker (ook helemaal vernieuwd) die het extra gezellig maakt, en een mooi uitzicht over de straat biedt.
De slaapkamer bevindt zich aan de tuinzijde en is dus zeer rustig. Maar in de straat is er 's nachts trouwens zeer weinig verkeer. Er zijn drie woongelegenheden in dit toch ruime huis, ook dit bevordert de rust.
De beschikbaarheid kan vroeger na afspraak. Vanop de trap bereik je een vestiaire met aansluitend de keuken, badkamer en aparte WC.
In de keuken is een oven, een gasvuur met 4 bekken, een koelkast/diepvries en een spoelbak. Er zijn voldoende keukenkastjes. Dan blijft er nog ruimte omeen tafel te plaatsen om aan te eten.
In de badkamer (met ligbad en lavabo) is alles voorzien om een wasmachine en droogkast te plaatsen. Het toilet is volledig apart.
In de badkamer vind je ook de gascondensatie ketel, 6jaar oud. Deze wordt door de installateur om de twee jaar nagezien op kosten van de eigenaar; deze kost wordt niet doorgerekend aan de huurder.
In de kelderverdieping wordt aan elke huurder een ruimte toegewezen waar de huurder nog wat spullen kwijt kan.
Kerngegevens van dit pand
Dit pand (huis) in Gent (9000) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Online sinds juni 2020. Het pand dateert uit 1911. Het pand beschikt over 1 badkamer, 1 slaapkamer, een bewoonbare oppervlakte van 79 m². De laatst gevraagde prijs bedroeg € 700, ofwel ± € 9 per m².
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Raveschootstraat 2, 9000 Gent
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Raveschootstraat 2, 9000 Gent
Veelgestelde vragen over dit pand
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Hoeveel m² heeft dit pand?
Wat is de prijs per m²?
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Wat is het referentienummer van dit pand?
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gent.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.