
Emiel Van Swedenlaan 41, 9050 Gentbrugge
Emiel Van Swedenlaan 41 - 9050 Gentbrugge - Deze mooie en ruime bel-etagewoning met tuin ligt in een rustige woonwijk vlakbij het centrum van Gentbrugge en op 15 min fietsen van centrum Gent. Vlakbij vind je alle mogelijke winkels, openbaar vervoer, de Gentbrugse Meersen, een atletiekpiste, padel terreinen en een kleuter- en lagere school.
Het station van Gentbrugge en de oprit naar E40, E17 en R4 bevinden zich op minder dan 2km.
De woning heeft drie verdiepingen met een grote tuin en terras. Op het gelijkvloers is er een ruime inkomhal, wasruimte, apart toilet, bureau of slaapkamer en garage.
Het eerste verdiep heeft een grote, lichtrijke living met uitzicht op de tuin, een apart toilet en een keuken met afwasmachine en ingebouwde koelkast. Het tweede verdiep heeft drie slaapkamers en een badkamer met toilet en inloopdouche.
Daarboven bevindt zich de zolder.
Het huis is goed geïsoleerd. Het dak werd net vernieuwd en de achtergevel werd geïsoleerd met 14cm XPS. Alle ramen zijn in PVC met HR glas. Er is centrale verwarming en warm water op gas (nieuwe condenserende Vaillant ketel) en er zijn aansluitingen voor Telenet en/of Proximus in de leefruimte.
Onmiddellijk beschikbaar.
Maak een afspraak voor bezoek via sofie.dierickx123@gmail.com
Meld u hier GRATIS aan om de extra informatie en prijshistoriek te bekijken van de Emiel Van Swedenlaan 41, 9050 Gentbrugge.