Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Jan Vandeveldelaan 19, 3000 Leuven

Huis Verhuurd in Leuven
230 m² wonen
4 slaapkamers
1 badkamers
€1.500

Over deze woning

Deze ruime bel-etage woning bevindt zich in het rustige centrum van Kessel-Lo, vlakbij Michottepark en op loopafstand van een supermarkt, station en openbaar vervoer. Ook is het centrum van Leuven gemakkelijk bereikbaar met de fiets. Op de begane grond vind je een ruime entreehal met aparte garderobe, een speciale wijnruimte, wasruimte, en een garage met automatische deur en toegang tot de tuin. De eerste verdieping biedt een L-vormige woonruimte, aparte eetkamer en een volledig uitgeruste keuken (koelkast, diepvriezer, oven, vaatwasser). Vanuit hier heb je ook toegang tot de tuin via het terras. De tweede verdieping beschikt over 4 slaapkamers (2 groot en 2 kleiner, waarvan 3 met ingebouwde kasten) en een volledig vernieuwde badkamer met dubbele wastafel en ruime inloopdouche. Het huis is voorzien van dubbelglas met elektrische rolluiken of zonneschermen, en heeft airco en een nieuwe CV-installatie. Het dak is volledig geïsoleerd (niet vermeld in EPC). Er zijn parkeerplaatsen aan de voorkant van het huis voor een extra auto en er is genoeg parkeergelegenheid in de straat. De woning is per direct beschikbaar. De huurprijs bedraagt 1500 euro per maand.

Omschrijving van de makelaar

Jan Vandeveldelaan 19 - 3000 Leuven - Ruime rustig gelegen bel-étage woning te huur in centrum Kessel-Lo, vlak aan Michottepark, op wandelafstand van grootwarenhuis, station, openbaar vervoer en op fietsafstand van centrum Leuven. Deze woning omvat op het gelijkvloers, een ruime inkomhal met aparte vestiaire, koele wijnruimte, wasplaats, garage met automatische poort en toegang tot tuin. Het eerste verdiep huisvest L-vormige leefruimte, aparte eetplaats en volledig geïnstalleerde keuken (frigo, diepvries, oven, vaatwas). Via het terras is er hier eveneens toegang tot de tuin. De tweede verdieping telt 4 slaapkamers (2 ruime en 2 kleinere, 3 ervan met ingebouwde kasten) en volledig vernieuwde badkamer met dubbele lavabo en ruime inloopdouche. Volledige dubbele beglazing voorzien van elektrische rolluiken of zonnescreens. Daarenboven is de woning ook voorzien van airco en nieuwe CV installatie. Ook het dak werd volledig geïsoleerd (nog niet opgenomen in EPC) Voor de woning eveneens parkeerplaatsen voor een extra wagen. In de rest van het straat voldoende parkeermogelijkheden. De woning is onmiddellijk beschikbaar. Huurprijs 1500 €/maand.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.500
Type
Huis
Bewoonbaar
230 m²
Prijs/m²
€ 7
EPC
378 kWh/m² D

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
01/01/2024 BVM Vastgoedmakelaar €1.500

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Jan Vandeveldelaan 19, 3000 Leuven

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Jan Vandeveldelaan 19, 3000 Leuven Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Leuven.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten