Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Frederik de Merodestraat 86, 2800 Mechelen

Huis Verhuurd in Mechelen
230 m² wonen
€2.450

Frederik de Merodestraat 86 - 2800 Mechelen - Het te verhuren gedeelte is geschikt voor bedrijven van 10 tot 40 personen. Het pand ligt op het eerste verdiep en bestaat uit een grote kantoor ruimte (166m ²) met een aparte keuken (12m ²) een directie bureau (35m ²) en een meeting room (10m ²).In de prijsis er parking voor 4 auto's op de parkeerplaats voor het pand. In totaal zijn er 7 wc's. Het gebouw heeft veel daglicht dankzij grote metalen vensters. Het gebouw is uitgerust me een nieuwe chauffage ketel en ultra snel internetaansluiting van Telenet.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 2.450
Type
Huis
Bewoonbaar
230 m²
Bouwjaar
1930
Prijs/m²
€ 11

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
29/05/2024 Particulier €995
29/05/2024 Particulier €285

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Frederik de Merodestraat 86, 2800 Mechelen

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Frederik de Merodestraat 86, 2800 Mechelen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Mechelen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten