Rue Bois Madame 37a, 6032 Mont-sur-Marchienne
Rue Bois Madame 37a - 6032 Mont-sur-Marchienne - Maison située dans un quartier résidentiel calme.
Rue en cul-de-sac aboutissant dans un bois.
A 4 minutes du R3
A 14 minutes du centre de Charleroi ( Ville Basse, Gare) SOUS-SOLS avec garage et cave :45,60 M2
RDCH 1er ETAGE: 91,20 M2
Travaux de rénovation 2020-2021
- châssis ALU double vitrage et porte sectionnelle automatisée
- nouvelle cuisine équipée KVIK avec colonne frigo/freezer intégré, four pyrolyse multifonction, taque cuisson vitrocéramique et hotte avec éclairage led 700 m3/h 58db, lave-vaisselle 4 fonctions.
- salle de bains avec nouveaux sanitaires baignoire/douche, meuble suspendu avec lavabo et WC suspendu
- WC suspendu avec lave-mains neufs séparé dans hall d'entrée
- nouvelles peintures des murs et plafonds dans toutes les pièces rez et étage
- nouveau revêtement de sol dans les pièces 1er étage ( chambres, hall de nuit)
Label PEB en cours sera communiqué (entre C et D)
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Rue Bois Madame 37a, 6032 Mont-sur-Marchienne
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Rue Bois Madame 37a, 6032 Mont-sur-Marchienne
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Mont-sur-Marchienne.
Marktcijfers in Mont-sur-Marchienne
Recent verhuurd in Mont-sur-Marchienne
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.