Rue des Rèlîs Namurwès 27, 5000 Namur
Rue des Rèlîs Namurwès 27 - 5000 Namur - Bonjour à tous,
Location RESERVE UNIQUEMENT aux ETUDIANTS et/ou SENIORS.
(Domiciliation possible uniquement pour les Seniors)
Lieu non-fumeurs et ambiance calme (guindalleurs : passez à l'annonce suivante )
Situation :
- en face des nouveaux bâtiments Henallux
- 2min IESN Henallux
- 5min Haute Ecole de Namur - Liege - Lux.
- 10 min UNamur
- 12 min Université Namur & Bump
- 15 min Institut St Louis
- 7 min de la Gare
- Proche des commerces
Grande maison avec escalier central comprenant 2 studios 22m2 et 5 chambres entre 12m2 et 22m2 (3 louées)
Espace commun :
- Wifi fibre optique
- Pièce communautaire 22m2 : salon canapé, frigo grande table avec banc
- Cuisine 12m2 (four, taque vitro, micro-onde, lave vaisselle, frigo).
- WC
- T errasse plein Sud 30m2 avec banc et parasol.
-(en projet pour septembre salle de cinema ou salle de sport (autorisation en cours).
1) Rez 22m2 : Studio 2 pièces avec lit, garde-robes, douche et lavabo bureau, fauteuil et cuisine - 370€ 65€ charges*
2) 1er : Chambre 16m2 avec lit, fauteuil, bureau pièce lavabo & dressing- 330€ 65€ charges*
3) 1er : Chambre 15m2 avec lit, garde-robes, bureau, lavabo - 330€ 65€ charges*
4) 1er : Salle de douche commune WC séparé.
5) 2ème : Chambre 18m2 avec lit, garde-robes, fauteuil, bureau, lavabo douche - 340€ 65€ charges*
* charges provisionelles (2020 = 57€)
Etat des lieux fait par un professionnel à frais commun.
Visites sur RDV : 0477684556
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Rue des Rèlîs Namurwès 27, 5000 Namur
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Rue des Rèlîs Namurwès 27, 5000 Namur
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Namur.
Marktcijfers in Namur
Vergelijkbare panden te huur in Namur
Recent verhuurd in Namur
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.