Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Kennedylaan 6-bus-702, 3800 Sint-Truiden

Huis Verhuurd in Sint-Truiden
108 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€675

Kennedylaan 6-bus-702 - 3800 Sint-Truiden - DAKAPPARTEMENT MET VERBLUFFEND UITZICHT EN STAANPLAATS !

Deze knappe residentie “Bruegel” genaamd is de thuisbasis voor dit prachtige dakappartement op de zevende verdieping. Het is gelegen te Kennedylaan ter hoogte van nummer 6.

Het gebouw werd voorzien van een ruime inkomhal met moderne afwerking. Hier beschikt men over een lift en trap.

Dit appartement heeft ons 100m² bewoonbare oppervlakte te bieden.

Bij het betreden van de gemeenschappelijke inkomhal nemen we de lift naar de zevende verdieping, hier ontdekken we een inkomhal, 2 slaapkamers, badkamer, apart toilet en een ruime leefruimte met open keuken.

Als extra troeven beschikt dit appartement nog over een private kelder, dewelke extra bergruimte biedt, een staanplaats en fietsberging in de ondergrondse parkeergarage. Ook biedt dit appartement 2 terrassen waarvan 1 zuidoost en 1 noordwest georiënteerd.

Nieuwsgierig Bel dan snel om een kijkje te nemen op het nummer 011/74 30 60.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 675
Type
Huis
Bewoonbaar
108 m²
Bouwjaar
1973
Prijs/m²
€ 6
EPC
371 kWh/m² D

Ligging & buurt

Kennedylaan 6-bus-702, 3800 Sint-Truiden

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Kennedylaan 6-bus-702, 3800 Sint-Truiden Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Sint-Truiden.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten