Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

De Keyserlei 58, 2018 Antwerpen

Kantoor Verhuurd in Antwerpen
646 m² wonen
Prijs op aanvraag

De Keyserlei 58 - 2018 Antwerpen - Dit prestigieuze art deco gebouw behoort tot het winkel- en kantoorcomplex "Century Center" en dateert van circa. 1980. Authentieke elementen zijn nog steeds aanwezig in de imposante inkomhal. De kantoorunits werden opgefrist en voorzien van moderne technieken.

Met haar strategische ligging op de De Keyserlei en op wandelafstand van het Centraal Station kent het gebouw een uitstekende bereikbaarheid.

Op de 5de verdieping is een community room voorzien. Daar kunnen huurders van het gebouw gebruik maken van verschillende vergaderzalen, break out rooms en een kicker tafel.

Specifieke kenmerken

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
Op aanvraag
Type
Kantoor
Bewoonbaar
646 m²

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
14/02/2024 Sinjoor €929
22/11/2023 Sinjoor €320

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

De Keyserlei 58, 2018 Antwerpen

Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten