Schaarbeekstraat 20-bus-04, 9120 Beveren
Schaarbeekstraat 20-bus-04 - 9120 Beveren - Kantoor 04 gelegen op de eerste verdieping is 224 m² groot en zuid-oost georiënteerd.De Schaarbeek biedt een 8 tal energiezuinige kantoorruimtes, vanaf 224 m², in een prachtige ultra moderne architectuurstijl. De open space werkruimtes zijn flexibel in te delen en bieden bijzonder veel lichtinval door de grote glaspartijen.Het gebouw is voorzien van een doucheruimte en is rolstoeltoegankelijk. Buiten is een pick-nickplaats, fietsenstalling en een ruime parkeerplaats met mogelijkheid voor laadpalen.Het nieuwbouwproject De Schaarbeek geniet een uitstekende bereikbaarheid op enkele seconden van de afrit 16 Kruibeke (E17). Hierdoor zijn zowel Antwerpen als Gent vlot bereikbaar via de E17. Een extra troef is de bereikbaarheid van Brussel via de E19 of de A12 (in combinatie met N16 of ring van Antwerpen)De kantoren kunnen tevens worden aangekocht in combinatie met één of meerdere loodsen.Huurprijzen zijn excl. kosten en parkeerplaatsen zijn afzonderlijk bij te huren.Contacteer Gaëtan voor meer info of een vrijblijvend plaatsbezoek op 0477 473 966
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Schaarbeekstraat 20-bus-04, 9120 Beveren
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Schaarbeekstraat 20-bus-04, 9120 Beveren
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Beveren.
Marktcijfers in Beveren
Recent verhuurd in Beveren
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.