Veldstraat , 2960 Brecht
Veldstraat - 2960 Brecht - Het betreft een nieuwe gemengde site met retail en KMO gelegen aan het nieuwe op-en afrittencomplex aan de E19 en langsheen de nieuwe ringweg (N115b) rond Brecht. Aan de andere zijde van de E19 ligt het treinstation Noorderkempen. Er zulen dagelijks meer dan 11.000 voertuigen de ringweg passeren door de aanwezigheid van de op- en afritten en het treinstation.Op de site komt o.a. een vestiging van Carrefour (Market) en een kantoorruimte met flex-offices van Regus.Naast Carrefour en op de meest zichtbare hoek is een unit beschikbaar van 1055 m².*Oplevering casco *Betonvloer onder de pas*Voldoende parkingplaatsen*Huurprijs 110,00 euro/m²/jaarNabij deze site zijn o.a. Okay, Dats24, Hubo, ... gevestigd.DG Retail. Winkelmakelaars
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Veldstraat, 2960 Brecht
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Veldstraat, 2960 Brecht
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Brecht.
Marktcijfers in Brecht
Recent verhuurd in Brecht
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.