Avenue Louise 240, 1050 Elsene
Avenue Louise 240 - 1050 Elsene - LOUISE/ LOUIZA 240:
Kantoorgebouw gelegen op de hoek van de Louizalaan en de Dautzenbergstraat.
Een gerenoveerde (niet opsplitsbare) oppervlakte van +/- 410m² is momenteel beschikbaar op de 7e en laatste verdieping van het gebouw + 200m² op de 2de verdieping. Op de 1e verdieping komt heel binnenkort 711m² vrij (opsplitsbaar volgens technische mogelijkheiden).
Voldoende parking en archiefruimte.
Contacteer ons CEUSTERS Office Team voor bijkomende informatie, via het nummer : 02/511.05.60
Verdieping Unit Type Oppervlakte Beschikbaarheid
Verdieping 7 Kantoor 410 m² Onmiddellijk
Verdieping 2 Kantoor 200 m² Onmiddellijk
Verdieping 1 opsplitsbaar Kantoor 711 m² Onmiddellijk
Verdieping -1 Binnen parkings 1 pl Onmiddellijk
Verdieping -1 voor elk verdiep Archieven 1 m² Onmiddellijk
Verdieping 7 Kantoor 410 m² Onmiddellijk
Verdieping 2 Kantoor 200 m² Onmiddellijk
Verdieping 1 opsplitsbaar Kantoor 711 m² Onmiddellijk
Verdieping -1 Binnen parkings 1 pl Onmiddellijk
Verdieping -1 voor elk verdiep Archieven 1 m² Onmiddellijk
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Avenue Louise 240, 1050 Elsene
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Avenue Louise 240, 1050 Elsene
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Elsene.
Marktcijfers in Elsene
Recent verhuurd in Elsene
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.