Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Armendijlaan 24, 1933 Zaventem

Villa Verhuurd in Zaventem
170 m² wonen
700 m² perceel
€2.290

Over deze woning

In de regio Wezembeek/Sterrebeek presenteert ERA CHATELAIN een schitterende viergevelvilla met een oppervlakte van 170 vierkante meter. De villa bestaat uit een grote entreehal, een ruime en lichte woonkamer, een volledig uitgeruste keuken vol met lichtinval, een fraaie kantoorruimte, vier slaapkamers, twee badkamers en drie toiletten. Er is ook een prachtige tuin, een grote garage met parkeergelegenheid voor het huis (twee plaatsen binnen en meerdere buiten), en een veelzijdige kelderruimte die kan fungeren als sportzaal, speelruimte of opbergruimte. Dankzij de ideale locatie in een residentiële buurt nabij de Europese instellingen en de NAVO zal je zeker de charme, ruimte en het overvloed aan licht in dit pand waarderen. Bekijk tevens onze exclusieve huurwoningen in Elsene op era.be/chatelain.

Omschrijving van de makelaar

Armendijlaan 24 - 1933 Zaventem - WEZEMBEEK/STERREBEEK - SCHITTERENDE VILLA VAN 170M² MET 4 GEVELS.

ERA CHATELAIN biedt u deze prachtige villa van 170m² met 4 gevels aan.

Het bestaat uit een grote inkomhal, een ruime en lichte woonkamer, een lichte volledig uitgeruste keuken, een mooie kantoorruimte, 4 slaapkamers, 2 badkamers en 3 toiletten.

Het huis beschikt ook over een sublieme tuin, een grote garage met de mogelijkheid om voor het huis te parkeren (2 binnen en verschillende buiten), en een multifunctionele ruimte in de kelder die gebruikt kan worden als sportruimte, speelkamer of opslagruimte.

Ideaal gelegen in een woonwijk, dicht bij de Europese instellingen en de NAVO, zul je zeker de charme, de ruimte en het licht waarderen.

Beschikbaarheid: Onmiddellijk

Info en uitzicht: ines@immochatelain.be Ontdek al onze huurwoningen in Elsene die exclusief beschikbaar zijn op era.be/chatelain

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 2.290
Type
Villa
Bewoonbaar
170 m²
Grond
700 m²
Bouwjaar
1990
Prijs/m²
€ 13
EPC
253 kWh/m² C

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
12/01/2024 ERA Châtelain €2.290
26/06/2023 Mak Real Estate €2.500

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Armendijlaan 24, 1933 Zaventem

Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Zaventem.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten