Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Londenstraat 60, 2000 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
95 m² wonen
2 slaapkamers
€330.000

Londenstraat 60 - 2000 Antwerpen - Appartement met een bewoonbare oppervlakte van 95m² op de 11e verdieping van het project "London Tower" aan het Eilandje met fantastisch uitzicht over de stad en haven van Antwerpen.

Momenteel is dit appartement samengevoegd met een ander appartement. Dit werd in 2013 gedaan door een opening te creëren tussen de twee leefruimtes om er zo één groot appartement van te maken. De appartementen kunnen nog als één groot geheel aangekocht worden maar de mogelijkheid is er ook om de appartementen apart aan te kopen. De verkopers zullen dan al het nodige doen om de appartementen terug af te splitsen van elkaar en o.a. de keuken van dit appartement terug te installeren daar het momenteel omgevormd is naar een bureau.

Indeling:
Inkomhal met ingebouwde vestiaire, apart gastentoilet, badkamer met dubbele lavabo en douchebad, 2 slaapkamers, lichtrijke leefruimte met airco dewelke uitgeeft op het terras met zicht op de stad en de haven van Antwerpen.

Bij het appartement hoort er tevens een ondergrondse autostaanplaats (met laadpaal) en een kelderberging. Deze dient verplicht bij aangekocht te worden aan 35.000 euro.

Extra's:
- EPC 92 kWh/m²
- EK's conform aan het AREI
- 2 slaapkamers
- ondergrondse autostaanplaats (met laadpaal)
- kelderberging
- Prachtig zicht op de stad!

Voor meer informatie, ook na de kantooruren en tijdens het weekend, contacteer Alissia op 32 479 91 48 34 of alissia@reds.be

Kerngegevens van dit pand

Deze appartement gelegen in Antwerpen (2000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds december 2022. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 330.000, ofwel ± € 3.474 per m². Je vindt er 2 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 95 m². Het pand dateert uit 2010. Het EPC-label is A (92 kWh/m²).

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 330.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
95 m²
Bouwjaar
2010
Prijs/m²
€ 3.474
EPC
92 kWh/m² A
Aanvullende details
Referentie
KIVYT2LVQ01R
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Nee
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Overstromingsgevoelig gebied
Nee

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
02/07/2026 VB Partners €750
28/06/2026 Sidimex €130

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Londenstraat 60, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is KIVYT2LVQ01R.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 3.474 euro per m².
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
De woning dateert uit 2010.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Er zijn 2 slaapkamers.
Wat is de EPC waarde?
Het energieverbruik (EPC) bedraagt 92 kWh/m².
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
De woonoppervlakte bedraagt 95 m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Londenstraat 60, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten