Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Londenstraat 40, 2000 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
100 m² wonen
2 slaapkamers
2 badkamers
€435.000

Londenstraat 40 - 2000 Antwerpen - Op een bruisende locatie met zijdelings uitzicht op de dokken een nieuwbouw duplex penthouse (verkoop onder 6%) met zonnig terras (ca.14m²) op het Eilandje. Deze duplex is gelegen op de 4e en 5e verdieping. Inkomhal met traphal naar de bovenverdieping waar de lichtrijke leefruimte op parketvloer met open geïnstalleerde keuken met eiland zich bevindt. De keuken is volledig geïnstalleerd en heeft aan de achterzijde van het gebouw het zuidgerichte terrasje en aan de woonkamer is het grote terras (ca. 14m²) gelegen. Op de benedenverdieping een ruime slaapkamer (16m²) op parket met douche en aan de achterzijde een tweede slaapkamer (ca. 10m²). Ruime geïnstalleerde badkamer met een ligbad en badkamermeubel. Aparte berging. Alle nutsvoorzieningen (gas, water en elektriciteit) zijn privatief. Goede isolatie, lift, fietsenstalling, alle comfort voorzien. Mogelijkheid tot aankoop van een kelderberging.
G&P score: B

Kerngegevens van dit pand

Deze woning — een appartement in Antwerpen (2000) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De woning biedt 2 slaapkamers, 2 badkamers, een bewoonbare oppervlakte van 100 m². Het pand dateert uit 2021. Online sinds maart 2023. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 435.000, ofwel ± € 4.350 per m².

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 435.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
100 m²
Bouwjaar
2021
Prijs/m²
€ 4.350
Aanvullende details
Referentie
L-D1EVFD4SY0
Makelaar Code
duplex-penthouse-te-koop-londe
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Nee
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Ja

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
29/04/2024 Immo C&S €475.000
20/03/2023 Immo C&S €435.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Londenstraat 40, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is L-D1EVFD4SY0.
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 2 badkamers.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 2 slaapkamers.
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 100 m².
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 4.350 euro per m².
Hoeveel kost dit pand?
De vraagprijs is 435.000 euro.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Londenstraat 40, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten