Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Lange Sint-Annastraat 30, 2000 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
92 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€309.000

Lange Sint-Annastraat 30 - 2000 Antwerpen - Verkocht - Ruim en zonnig appartement gelegen op een toplocatie in het hartje van Antwerpen, vlakbij alle openbaar vervoer (Rooseveltplaats en centraal station) en op enkele minuten wandelen van het historisch stadscentrum, de Antwerpse winkelstraten en het Eilandje. Het appartement maakt deel uit van residentie “het Atrium”, een oase van rust en stilte midden in de stad

Indeling:inkomhal, lichte leefruimte, geïntegreerde open keuken uitgerust met alle nodige toestellen, afzonderlijke ruime berging met aansluiting droogkast en wasmachine, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad en dubbele lavabo, afzonderlijk toilet. Vanuit de leefruimte is er toegang tot het zonnige terras met zicht op de groene binnentuin die deel uitmaakt van het complex Het ganse appartement is voorzien van eiken parket, in badkamer, toilet en berging liggen donkergrijze keramische vloertegels.De grote raampartijen hebben alle op maat gemaakte gordijnen.
Verder is er nog een private kelderruimte.

Het volledige complex wordt beveiligd afgesloten door een poort die vernieuwd werd in 2019.
Het appartement is energiezuinig met een EPB waarde van 156.

De Lange Sint-Annastraat is ondanks zijn centrale locatie, een rustige eenrichtingsstraat. Zij zal deel uitmaken van de vernieuwde autoluwe binnenstad en wordt dit jaar nog volledig heraangelegd met veel groen en bomen.

Optie tot aankopen van een vlot toegankelijke, ruime autostaanplaats onder het gebouw (vlak naast kelderruimte) voor EUR 36.000.

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement in Antwerpen (2000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds juni 2020. Het telt 1 badkamer, 2 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 92 m². Het pand dateert uit 2006. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 309.000, ofwel ± € 3.359 per m². Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 1.053. Het EPC-label is B (156 kWh/m²).

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 309.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
92 m²
Bouwjaar
2006
Prijs/m²
€ 3.359
EPC
156 kWh/m² B

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
03/05/2026 Particulier €350.000
28/03/2026 Particulier €350.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Lange Sint-Annastraat 30, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 3.359 euro per m².
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
De woning dateert uit 2006.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Er zijn 2 slaapkamers.
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is 0286020200623165059.
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Er is 1 badkamer.
Wat is de EPC waarde?
Het energieverbruik (EPC) bedraagt 156 kWh/m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Lange Sint-Annastraat 30, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten