Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Jos Smolderenstraat 16-401, 2000 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
99 m² wonen
2 slaapkamers
€559.000

Over deze woning

Bent u op zoek naar een luxueus afgewerkt appartement gelegen op het zeer gewilde Nieuw Zuid? Dan moet u absoluut deze prachtige woning bekijken! Gelegen op de 4de verdieping, met aan beide zijden van de doorzon woonkamer een terras, kunt u hier genieten van de ochtend- én avondzon. In de hal vindt u een vestiairekast, gastentoilet en een ruime badkamer met zowel een douche als bad. De hoofdslaapkamer biedt plaats voor een dubbel bed met kast en geeft ook uit op het terras. De tweede kamer is groot genoeg voor een kinderbed of om te gebruiken als bureau. De woonkamer heeft aan beide zijden ramen, waardoor er veel lichtinval is. U vindt hier ook een keuken ingericht met alle comfort, een eethoek en een zithoek uitkijkend over het overdekte terras aan de achterzijde. Verder beschikt het appartement nog over een praktische berging. Er is tevens verplichting tot het aankopen van een ondergrondse dubbele afgesloten garagebox. Bent u benieuwd geworden?

Omschrijving van de makelaar

Jos Smolderenstraat 16-401 - 2000 Antwerpen - Graag presenteren wij u dit luxueus afgewerkt appartement, gelegen op het zeer gegeerde Nieuw Zuid.

Dit appartement, gelegen op de 4de verdieping, heeft een prachtige doorzon leefruimte met aan beide zijden een terras! U geniet zowel van de ochtend- als van de avondzon! Heerlijk vertoeven tijdens de zomerdagen.

Het appartement omvat een inkomhal met vestiairekast, gastentoilet en een zeer ruime badkamer met zowel douche als bad.

De hoofdslaapkamer ruim genoeg voor een dubbel bed met kast geeft ook uit op het terras.
Aan de andere zijde van het appartement bevindt zich een tweede kamer ruim genoeg voor kinderbed of te gebruiken als bureau.

De leefruimte heeft aan beide zijden ramen, doorzon, hierdoor hebt u een heel wat lichtinval. De keuken, volledig geïnstalleerd staat centraal. De gezellige zithoek geeft uit op het overdekt terras aan de achterzijde, de eethoek heeft uit op een tweede terras, gelegen aan de voorzijde.
Er is ook nog een praktische berging voorzien.

Een appartement, afgewerkt met prachtige, duurzame materialen! Dit is echt de moeite waard om te bezichtigen.

Verplichting tot het aankopen van een ondergrondse dubbele afgesloten garagebox!

Wenst u een bezoek te brengen aan dit appartement Aarzel niet en contacteer ons op het nummer 03 203 02 02 of via immo@sidimex.be

Kerngegevens van dit pand

Dit pand (appartement) in Antwerpen (2000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 559.000, ofwel ± € 5.646 per m². Het pand beschikt over een bewoonbare oppervlakte van 99 m², 2 slaapkamers. Online sinds oktober 2023. Het pand dateert uit 2015.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 559.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
99 m²
Bouwjaar
2015
Prijs/m²
€ 5.646

Ligging & buurt

Jos Smolderenstraat 16-401, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 5.646 euro per m².
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Dit pand werd gebouwd in 2015.
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 99 m².
Hoeveel kost dit pand?
De vraagprijs is 559.000 euro.
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 2 slaapkamers.
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is -35DQJ5UA0GG.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Jos Smolderenstraat 16-401, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten