Cadixstraat 37, 2000 Antwerpen
Cadixstraat 37 - 2000 Antwerpen - Bekijk alvast de videotour, de grondplannen, EPC, asbestcertificaat en EK (offerte conformiteit 25J) via de -site. Aan het Eilandje treffen we deze duplex-penthouse van maar liefst 167m² 10m² terras aan op verdieping 3 en 4 van een klein hoekgebouw, een oude drukkerij van begin 1900. Met een adembenemend open zicht dat reikt tot de Boerentoren en een uiterst gunstige oriëntatie (ZO) op het zopas voltooide Schengenplein, kunnen we gerust spreken over een one of a kind-vastgoedobject. Het appartement, bereikbaar via trap, werd enkele jaren geleden gerenoveerd in Axel Vervoordt-style met behoud van waardevolle historische elementen zoals de open balkenstructuur en prachtige plankenvloeren, aangevuld met kwaliteitsmaterialen zoals eiken maatwerkmeubilair, handgekalkte muren, natuursteen. Op verdieping 3 treffen we een zalige leefruimte (plafondhoogte 3.20m!) met vele ramen en een open houthaard, alsook de geïnstalleerde keuken met aansluitend een bijkeuken en op de hall het apart toilet/technische ruimte. Verdieping 4 herbergt de uiterst ruime slaapkamer met toegang tot het terras met buitendouche, van hieruit heeft u een schitterend zicht over de hele omgeving. langs de andere zijde treffen we een open ingerichte dressing (makkelijk om te vormen tot slaapkamer 2) met ernaast de geïnstalleerde badkamer, bestaande uit een wastafelmeubel en een ruim ligbad/douche afgewerkt met Portugese leisteen. Tot slot vinden we nog een handige bergruimte. De muren werden op deze verdieping afgewerkt met een ambachtelijke leemtechniek. Lage maandelijkse lasten en KI. 00.68 of via www.net
Kerngegevens van dit pand
Dit appartement, gelegen in Antwerpen (2000), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het pand dateert uit 1900. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 595.000, ofwel ± € 3.500 per m². Online sinds oktober 2023. Het EPC-label is C (298 kWh/m²). Het omvat een bewoonbare oppervlakte van 170 m², een perceel van 180 m². Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 40.400.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Cadixstraat 37, 2000 Antwerpen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Cadixstraat 37, 2000 Antwerpen
Veelgestelde vragen over dit pand
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Wat is het referentienummer van dit pand?
Wat is de EPC waarde?
Wat is de prijs per m²?
Wat is de stedenbouwkundige bestemming?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.