Falconplein 19, 2000 Antwerpen
Falconplein 19 - 2000 Antwerpen - Zeer recent gerenoveerd dakappartement in een levendige buurt aan de voet van het Eilandje.
Ligging
Met een ligging tussen het historische centrum en het Eilandje kunnen we de locatie ronduit schitterend noemen. De omgeving onderging de laatste jaren een ware facelift. Straten werden heraangelegd, renovatie, nieuwbouw en stads vernieuwingsprojecten volgen elkaar aan hoog tempo op wat maakt dat deze buurt de laatste jaren erg in trek is bij jong en oud! Alle vormen van openbaar vervoer, diensten en invalswegen zijn in de directe omgeving terug te vinden! Bovendien zijn er in de directe omgeving tal van leuke winkels en horeca en is het heerlijk vertoeven rond het Bonapartedok.
Beschrijving
Dit zeer recent gerenoveerde dakappartement (oplevering 2018) heeft een indeling als volgt: inkomhal (waar lift rechtstreeks in uitkomt) met separaat toilet en plaatst voor vestiaire. Doorzon leefruimte met open, volledig ingerichte keuken voorzien van alle gebruikelijke toestellen en veel bergruimte, dankzij de vele ramen kan deze genieten van veel lichtinval. Aansluitend de leefruimte twee zeer aangename terrassen, beide met prachtig uitzichten. Ideaal voor een snel ontbijt, welverdiend aperitiefje in de avondzon of een uitgebreid diner. Op de bovenliggende verdieping een tweede leefruimte/bureau, zithoek,..
Verder beschikt het appartement over een zeer handige (was) berging, badkamer voorzien van bubbelbad en twee ruime slaapkamers.
Het ideale appartement voor de echte levensgenieter.
Extra troeven
Verplichte vermeldingen
Epc: 198 kWh/m², P-score: C, G-score: C, Stedenbouwkundige inlichtingen: Vg-Wche-Gvkr-Gvv-Gmo
Kerngegevens van dit pand
Deze woning — een appartement in Antwerpen (2000) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 966. Online sinds april 2024. Het EPC-label is B (198 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 525.000, ofwel ± € 3.977 per m². De woning biedt 2 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 132 m², 1 badkamer, een perceel van 283 m².
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Falconplein 19, 2000 Antwerpen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Falconplein 19, 2000 Antwerpen
Veelgestelde vragen over dit pand
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Wat is het referentienummer van dit pand?
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Wat is het kadastraal inkomen?
Wat is de stedenbouwkundige bestemming?
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.