Kapucinessenstraat 37-101, 2000 Antwerpen
Kapucinessenstraat 37-101 - 2000 Antwerpen - Ruim kantoor ingericht als appartement met seventies vibes en 2 slaapkamers. Gelegen in een topbuurt te centrum Antwerpen, nabij het kloppend hart van 't Zuid bij de trendy bars, café's en restaurants. Op wandelafstand komt u aan De Marnixplaats, Het Mechelseplein, Stadspark, Harmonie, ... en in een mum van tijd bereikt u alle grote invalswegen, supermarkt en winkels. Het openbaar vervoer is letterlijk om de hoek.
- Toplocatie
- Kleinschalig gebouw
- Bergruimte
Het kantoor/appartement is gelegen op de eerste verdieping en straalt een nostalgische seventies vibe uit. Dankzij de vele ramen komt er veel natuurlijk licht binnen en de doorgetrokken parketvloer benadrukt het ruime gevoel in het appartement.
In de inkomhal is er een vestiare kast en gastentoilet. De leefruimte aan de voorzijde is verbonden met de ingerichte keuken via de open hal. Genoeg kastruimte in de keuken, kookeiland, bergruimte en koffiecorner. Het plat dak is vanuit de keuken bereikbaar en werd ingericht als terras. Aan de nachthal met ingemaakte kasten, is er een badkamer met inloopdouche, ligbad en tweede w.c.. De masterbedroom werd voorzien van een dressing, plaats op overschot dus. De 2de kamer ligt aan de voorzijde en is ideaal als kinderkamer of bureau.
Spullen opbergen Op het gelijkvloers is er nog een riante berging met alle aan- en afvoeren voor water en elektriciteit. Parkeren Dat doe je voor de poort van het gebouw (privatief recht voor het kavel). Fiets Die plaats je in de gemeenschappelijke fietsenberging.
Wil jij ook een bezoek brengen Laat ons iets weten via 03 283 05 00 – stad@sinjoor.be
Kerngegevens van dit pand
Dit pand (appartement) in Antwerpen (2000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 445.000, ofwel ± € 3.678 per m². Het EPC-label is B (141 kWh/m²). Online sinds mei 2024. Het pand dateert uit 1965. Het pand beschikt over een bewoonbare oppervlakte van 121 m², 1 badkamer, 2 slaapkamers.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Kapucinessenstraat 37-101, 2000 Antwerpen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Kapucinessenstraat 37-101, 2000 Antwerpen
Veelgestelde vragen over dit pand
Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Welke ruimtelijke bestemming heeft dit pand?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.