De Burburestraat 2A, 2000 Antwerpen
De Burburestraat 2A - 2000 Antwerpen - Dit uitzonderlijke appartement situeert zich op wandelafstand van het levendige Zuid en de Gedempte Zuiderdokken.
Het pand bevindt zich op de tweede verdieping van een kleinschalig gebouw. De gemeenschappelijke hal voorziet eventueel de mogelijkheid om een lift te plaatsen.
Wanneer u het pand betreedt, wordt u meteen gecharmeerd door haar authentieke elementen, onder meer de blote bakstenen muur. De inkomhal leidt u naar de royale woonkamer (115m2 ) met houten balken plafond. Via het grote schuifraam heeft u toegang tot het zuidelijk georiënteerd terras, waar het aangenaam vertoeven is. Het pand voorziet in een grote open keuken en heel wat bergruimte. Aansluitend bij de woonkamer bevindt zich een mooie bureauruimte of slaapkamer. Het gelijkvloers voorziet nog in een gastentoilet en een technische ruimte.
Via een metalen trap begeven we ons naar de verdieping. Hier treffen we twee ruime slaapkamers (tot in de nokhoogte), een extra berging en twee praktische badkamers, welke eventueel kunnen worden omgevormd tot één ruime badkamer.
De zolder voorziet in extra bergruimte.
Mits een lichte renovatie kan u hier een uitzonderlijke plek creëren.
Werd uw interesse geprikkeld door dit uitzonderlijk appartement
Voor meer informatie of een bezoek, contacteer barbara (barbara@huyzen.be of 0497/10.55.09)
Bekijk ook ons volledig aanbod op www.huyzen.be
Kerngegevens van dit pand
Dit appartement in Antwerpen (2000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds oktober 2020. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 595.000, ofwel ± € 2.449 per m². Het telt een perceel van 243 m², een bewoonbare oppervlakte van 243 m².
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
De Burburestraat 2A, 2000 Antwerpen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
De Burburestraat 2A, 2000 Antwerpen
Veelgestelde vragen over dit pand
Hoeveel kost dit pand?
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Welke ruimtelijke bestemming heeft dit pand?
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.