Montignystraat 139, 2000 Antwerpen
Montignystraat 139 - 2000 Antwerpen - Deze opbrengsteigendom is zeer goed gelegen,vlakbij het &,quot,Zuid en het nieuwe gerechtshof en werd in 2007 gerenoveerd. Openbaar vervoer,grote invalswegen,winkels en scholen liggen vlakbij. Gelijkvloers: Een voorste kamer op laminaat,momenteel opgedeeld in slaapkamer en zitruimte. Een leefruimte op tegelvloer,een volledig geinstalleerde en nieuwe keuken met ingemaakte kasten en laden,gasvuur,dampkap en ingebouwde oven. De badkamer op tegelvloer en volledige muurbetegeling beschikt over een douchekabine,een lavabo in meubel en een toilet.Afzuigsysteem aanwezig. Achteraan is er nog een klein koertje. De deuren van dit appartement zijn brandveilige deuren. TUSSENVerdieping 1: Een studio op laminaat met kitchenette. Een badkamer op tegelvloer en volledige muurbetegeling met douche,lavabo en toilet. EERSTE Verdieping &,#43, tussen verdiep: Een ruime woonkamervooraan op laminaat,een eetkamer op laminaat en een keuken op tegelvloer,voorzien van gasvuur en dampkap &,#43, tussenverdiep met kamer en badkamer. 1ste verdieping en tussenverd wordt momenteel verhuurd aan 400 euro,. Tweede verdiep &,#43, tussenverdiep: zelfde indeling als 1ste verd &,#43, tssverdiep 2de verdieping en tussenverd wordt momenteel verhuurd aan 400 euro. DERDE Verdieping: Duplex appartement bestaande uit living op laminaat.Open keuken op tegelvloer met ingemaakte kasten,gasvuur en dampkap. Een badkamer op tegelvloer met ligbad,lavabo en toilet. Op de boven verdieping onder schuin dak treffen we de slaapkamer op laminaat. Deze verdieping wordt momenteel verhuurd aan 475 euro,. Verder is er nog een kelderverdieping met verschillende kelders, met aansluiting nutsvoorzieningen en met bergruimte. Bijzonderheden: - Het bouwjaar in oorsprong 1900 met grondige en recente verbouwingen. - Dak ,deels hellend en deels plat bestaande uit roofing en pannen in goede staat. - Pvc ramen en isolerende beglazing,enkel aan de achterzijde nog een tweetal ramen in hout met enkel glas. - Verwarming op aardgas,wandketel,thermosstatische regeling.
Kerngegevens van dit pand
Dit appartement, gelegen in Antwerpen (2000), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds september 2010. Het pand dateert uit 1900. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 387.000. Het EPC-label is A+.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Montignystraat 139, 2000 Antwerpen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Montignystraat 139, 2000 Antwerpen
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat is de vraagprijs van dit pand in Antwerpen?
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.