Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Mechelsesteenweg 208-1, 2000 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
180 m² wonen
3 slaapkamers
1 badkamers
€310.000

Mechelsesteenweg 208-1 - 2000 Antwerpen - Toplocatie. Residentieel gelegen appartement met 3 slaapkamers en terras op de 1ste verdieping. Vlakbij &,quot,Harmonie-en Albertpark&,quot, tram en bus,invalswegen, winkels en scholen. Indeling: Via een veiligheidsdeur komen we in de INKOM op parket. Een dubbele deur geeft doorgang naar de grote en zeer lichtrijke LEEF- en EETRUIMTE op visgraatparket met open haard. Deze werd geconstrueerd in metaal (2002) en zorgt voor een super aangename sfeer Wegens de breedte van de gevel (ca 9,5m) heeft men een prachtig open zicht over de Mechelsesteenweg. De KEUKEN op tegelvloer en volledige muurbetegeling beschikt over ingemaakte kasten, een dubbele inox spoelbak, elektrisch vuur (Scholtes),dampkap (Electrolux), ingemaakte frigo en diepvries. Naast de keuken heeft men een overdekt en gesloten terrasje met ingemaakte kasten,aansluiting voor wasmachine en droogkast zijn hier voorzien. Mogelijkheid om dit gedeelte in de keuken te integreren. Tussen de keuken en de inkomhal is er een kleine doorgang waar extra opbergkasten zijn. In de gang die naar de kamers loopt is er een open plaats op parket die kan dienst doen als vestiaire ,dressing. Apart TOILET op mozaiektegel met handwasser. Er zijn 3 SLAAPKAMERS op parket, 1 slaapkamer wordt momenteel benut als dressing, de andere 2 zijn achteraan en zeer rustig gelegen. Er is doorgang vanuit 1 slaapkamer naar het zuid georinteerd TERRAS. De BADKAMER heeft een tegelvloer en is betegeld tot het plafond.Er is een ligbad, een aparte douchekabine, een dubbele lavabo in meubelkast en een toilet. In de NACHTHAL is er nog een grote opbergkast. Het appartement beschikt tevens over een droge kelder van ca 9 m. De verwarming is op gas (luchtverwarming).Er is een nieuwe gasbrander geplaatst in 2009. Vaste kosten zijn ca 225 euro - per maand waarin begrepen zijn: cv, water, elektriciteit gemene delen, lift, verzekering van het gebouw, syndicus. Er is mogelijkheid voor het huren van een garage.Er zijn ook regelmatig garages te koop.

Kerngegevens van dit pand

Deze appartement gelegen in Antwerpen (2000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Je vindt er 3 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 180 m², 1 badkamer. Het EPC-label is A+. Het pand dateert uit 1965. Online sinds september 2010. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 310.000, ofwel ± € 1.722 per m².

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 310.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
180 m²
Bouwjaar
1965
Prijs/m²
€ 1.722
EPC
0 kWh/m² A+

Ligging & buurt

Mechelsesteenweg 208-1, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is het energieverbruik (EPC)?
De EPC waarde is 0 kWh/m².
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 1 badkamer.
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Dit pand werd gebouwd in 1965.
Hoeveel m² heeft dit pand?
De bewoonbare oppervlakte is 180 m².
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is TRD9CNB45MWR.
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 3 slaapkamers.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Mechelsesteenweg 208-1, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten