Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Hoogstraat 29-9-en-11, 2000 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
223 m² wonen
223 m² perceel
3 slaapkamers
€790.000

Hoogstraat 29-9-en-11 - 2000 Antwerpen - Dit zeer ruim en lichtrijk appartement (223m2) is gelegen op een droomlocatie in de stad! De ingang van het appartement bevindt zich in de Hoogstraat, temidden van winkels, restaurants, … en op amper 100 meter van de Grote Markt. De Scheldekaaien liggen net om de hoek.

Het appartement bestaat oorspronkelijk uit twee samengevoegde appartementen (vandaar de twee busnummers) en heeft dus twee inkomdeuren. Er zijn twee ruime leefruimtes (46 en 38m2) met elk een aanpalend terras (11 en 12m2). Vanop het terras aan de straatkant heb je een eagle view over de Hoogstraat. Het terras achteraan heeft frontaal zicht op de prachtige Kathedraal van Antwerpen. Via de achterliggende binnenkoer die baadt in rust kan u zelfs rechtstreeks via de Vlaaikensgang naar de Grote markt.

De keuken (40m2) is werkelijk een droom voor elke hobbykok en verbindt bij wijze van spreken de twee leefruimtes.

Verder zijn er drie ruime slaapkamers. Twee badkamers, waarvan één met douche en dubbele lavabo, de tweede met ligbad en douche en tevens een dubbele lavabo.

In de kelderverdieping bevindt zich nog een ruime kelderbering, alsook een ondergrondse parkeerplaats die optioneel kan aangekocht worden (40.000€)

Heeft u na het bekijken van de virtuele tour nog bijkomende vragen of komt u graag ter plaatse op ontdekking Bel Nico op 0475/50 92 09

Kerngegevens van dit pand

Deze appartement gelegen in Antwerpen (2000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Je vindt er een bewoonbare oppervlakte van 223 m², 3 slaapkamers, een perceel van 223 m². Het EPC-label is B (108 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 790.000, ofwel ± € 3.543 per m². Het pand dateert uit 1990. Online sinds september 2022.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 790.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
223 m²
Grond
223 m²
Bouwjaar
1990
Prijs/m²
€ 3.543
EPC
108 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
OYQX38484MBQ
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Vergunning uitgereikt
Voorkooprecht
Geen voorkooprecht ruimtelijke ordening aanwezig
Verkavelingsvergunning
Geen verkavelingsvergunning
Stedenbouwkundige bestemming
woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
niet gelegen in een overstromingsgevoelig gebied

Ligging & buurt

Hoogstraat 29-9-en-11, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de EPC waarde?
Het energieverbruik (EPC) bedraagt 108 kWh/m².
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 3.543 euro per m².
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De gevraagde prijs bedraagt 790.000 euro.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Er zijn 3 slaapkamers.
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
De woning dateert uit 1990.
Hoeveel m² heeft dit pand?
De woonoppervlakte bedraagt 223 m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Hoogstraat 29-9-en-11, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten