Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Jan van Rijswijcklaan 271, 2018 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
120 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€359.000

Over deze woning

Ervaar een wereld van comfort en stijl in dit prachtig gerenoveerde appartement, gelegen op de vijfde verdieping van een aangename residentie. In 2023 onderging deze woning een totaalrenovatie waarbij uitsluitend kwalitatieve materialen werden gebruikt, resulterend in een stijlvolle leefruimte van 120 vierkante meter. U geniet van een spectaculair uitzicht op de groene Jan van Rijswijcklaan, waar het licht gul binnenstroomt. Achteraan het appartement nodigt een groot en rustig terras uit tot zalig vertoeven in de zon. Het appartement is toegankelijk via een nieuwe brand- en inbraakveilige deur die uitkomt in een inkomhal met ruimte voor een vestiaire en aparte berging. Deze berging, met een oppervlakte van 3 vierkante meter, is handig voorzien van een aansluiting voor een wasmachine. De leefruimte ademt ruimte en licht uit dankzij de ramen die zich uitstrekken over de volledige breedte van het appartement. Via een trendy stalen deur bereik je de open keuken, uitgerust met AEG inbouwapparatuur en een Quooker combi, garant voor direct kokend water. De kwalitatieve afwerking strekt zich uit in de hele woning, zo ook in de chique badkamer met dubbel lavabomeubel en inloopdouche. De nachthal, voorzien van een gastentoilet en handenwasser, leidt naar twee luxueuze slaapkamers. Op het gelijkvloers van het gebouw is een private kelderberging beschikbaar van 5 vierkante meter. Extra privacy krijg je door het feit dat dit het enige appartement op de verdieping is. Een garagebox kan aangekocht worden voor €25.000. Met moderne LED plafond- en sfeerverlichting, directe toegang tot openbaar vervoer en de snelwegen A12 en E19 vlakbij, heeft dit appartement tal van bijkomende voordelen. Een echt pareltje in onze vastgoedmarkt, zeker een bezoekje waard!

Omschrijving van de makelaar

Jan van Rijswijcklaan 271 - 2018 Antwerpen - GEEN IMMO AUB! Dit appartement op de 5de verdieping van zeer aangename residentie onderging in 2023 een stijlvolle totaalrenovatie met kwaliteitsvolle materialen. Met een bewoonbare oppervlakte van 120m²geniet U van een wijds open zicht op het groene Jan van Rijswijcklaan en profiteert U hierdoor van heel wat licht. Aan de achterkant is er een groot en zeer rustig terras, waar het heerlijk vertoeven is in de zon. Via een nieuwe brand/inbraakveilige deur betreedt u de inkomhal. Deze is voorzien van een ruimte voor een vestiaire en een aparte berging (3m²) met aansluiting voor wasmachine. Vanuit de inkomhal betreedt U via een stijlvolle steellook deur de leefruimte. Deze is zeer ruimtelijk met veel lichtinval door de raampartijen over de volledige breedte van het appartement. De open keuken is voorzien van inbouwtoestellen van het topmerk AEG en Quooker combi met direct kokend kraanwater en is verder afgewerkt met kwaliteitsvolle materialen. Via de nachthal met apart gastentoilet & handenwasser bereikt u de twee luxueuze slaapkamers (22m²&19m²). De chique badkamer is tevens uitgerust met een inloopdouche en dubbel lavabomeubel. Op de gelijkvloers van het gebouw is er een private kelderberging (5m²) voorzien. De garagebox is bij aan te kopen aan €25.000. Dit is ook het enig appartement op de verdieping waardoor u van extra privacy geniet. Bijkomende voordelen: moderne LED plafond en sfeerverlichting, openbaar vervoer direct bereikbaar alsook de A12&E19 banen vlak om de hoek.

Kerngegevens van dit pand

Deze appartement gelegen in Antwerpen (2018) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 359.000, ofwel ± € 2.992 per m². Je vindt er 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 120 m², 2 slaapkamers. Online sinds januari 2024. Het EPC-label is B (161 kWh/m²).

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 359.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
120 m²
Prijs/m²
€ 2.992
EPC
161 kWh/m² B

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
06/03/2024 Particulier €359.000
23/01/2024 Particulier €359.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Jan van Rijswijcklaan 271, 2018 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 2 slaapkamers.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 2.992 euro per m².
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 1 badkamer.
Wat is de EPC waarde?
De EPC waarde is 161 kWh/m².
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De vraagprijs is 359.000 euro.
Hoeveel m² heeft dit pand?
De bewoonbare oppervlakte is 120 m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Jan van Rijswijcklaan 271, 2018 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten