Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Desguinlei 228, 2018 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
102 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€415.000

Over deze woning

Ontdek dit luxueuze appartement met twee terrassen, gelegen in de charmante Markgravewijk. Als extra troef is er een garage bij inbegrepen, ideaal voor je auto of elektrische wagen, dankzij de ingebouwde laadpaal. Dit prachtige appartement is gesitueerd op de derde verdieping van een kleinschalig appartementsgebouw met slechts 9 appartementen. In 2020 werd het pand volledig gerenoveerd en kreeg het een hoogwaardige afwerking. De gemeenschappelijke ruimtes stralen klasse uit met hun marmeren accenten. Binnenin het appartement zorgen eikenhout en natuursteen voor een warm en stijlvol interieur. De ruime leefruimte, centraal in het appartement, omvat een volledig geïnstalleerde wandkeuken met kwalitatieve Siemens toestellen. Dankzij de grote raampartijen aan de zuidkant, baadt deze ruimte in het natuurlijke licht. Geniet op het aangrenzende zonneterras van de heerlijke rust. De leefruimte geeft uit op een centrale hal, die toegang biedt tot verschillende praktische ruimtes zoals een bergruimte voor de wasmachine en opslag, een aparte toiletruimte en een luxueuze badkamer met ligbad en open regendouche. Daarnaast zijn er twee slaapkamers, een grotere en een kleinere, die beide toegang bieden tot een noordelijk terras van 5 vierkante meter, met een prachtig zicht op het groene Hof van Leysen. De perfecte ligging in Antwerpen en de uitstekende bereikbaarheid met openbaar vervoer en wagen, maken dit appartement een must-have. De overdekte parkingplaats op de begane grond met elektrische aansluiting en laadpaal voor je EV wagen is een absoluut pluspunt. Ontdek dit unieke pand tijdens de bezoekdagen op zaterdag 17 en 24 februari. Je zal snel overtuigd zijn van de vele troeven van dit markante appartement in de Markgravewijk.

Omschrijving van de makelaar

Desguinlei 228 - 2018 Antwerpen - Luxe appartement met 2 terrassen in de Markgravewijk mét garage (inclusief laadpaal)

Dit appartement bevindt zich op de derde verdieping van een kleinschalig appartementsgebouw (9 appartementen).
Het pand werd in 2020 volledig gerenoveerd en hoogwaardig afgewerkt met marmersteen in de gemeenschappelijke delen en eikenhout en natuursteen op appartementsniveau.
De woning bestaat uit een ruime centrale leefruimte met volledige geïnstalleerde wandkeuken (uitgerust met Siemens toestellen).
Door de grote raampartijen aan de zuidkant geniet het appartement van veel natuurlijke lichtinval en het is uitermate aangenaam vertoeven op het aangrenzende zonneterras.
Daarnaast geeft de leefruimte uit op een centrale hal die op zijn beurt toegang verleent aan een bergruimte voor wasmachine en opslag, aparte toiletruimte, badkamer met ligbad en open regendouche. Ook de twee slaapkamers, 1 grotere en 1 kleinere, komen hierop uit. Via beide slaapkamers is een noordelijk terras bereikbaar van 5 vierkante meter met zicht op het park het Hof van Leysen.

Een van de grootste troeven van dit appartement is de top bereikbaarheid met openbaar vervoer en wagen. Daarnaast is ook een overdekte parkingplaats op de begane grond voorzien met elektrische aansluing en laadpaal voor uw EV wagen.


Beschikbaar vanaf 15 februari!

Kerngegevens van dit pand

Deze appartement gelegen in Antwerpen (2018) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 415.000, ofwel ± € 4.069 per m². Online sinds januari 2024. Je vindt er 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 102 m², 2 slaapkamers. Het EPC-label is A (93 kWh/m²). Het pand dateert uit 2020. De vraagprijs werd tijdens de looptijd verlaagd van € 425.000 naar € 415.000 (-2%).

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 415.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
102 m²
Bouwjaar
2020
Prijs/m²
€ 4.069
EPC
93 kWh/m² A

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
09/10/2024 Particulier €415.000
30/09/2024 Particulier €430.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Desguinlei 228, 2018 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Er zijn 2 slaapkamers.
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 4.069 euro per m².
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De gevraagde prijs bedraagt 415.000 euro.
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Er is 1 badkamer.
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Het energieverbruik (EPC) bedraagt 93 kWh/m².
Wanneer werd dit pand gebouwd?
De woning dateert uit 2020.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Desguinlei 228, 2018 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten