Paleisstraat 102, 2018 Antwerpen
Paleisstraat 102 - 2018 Antwerpen - VERKOCHT. Mooi appartement in een kleinschalig gebouw gelegen in de rustige wijk 2018 Antwerpen.
Tegenover ‘Den Bell’ en op een boogscheut van de Marnixplaats, de Troonplaats, het Museumplein en het stadscentrum.
Met een Mobiscore van 10/10 is alles vlot bereikbaar op wandelafstand of met de fiets.
Eveneens vlakbij op- en afrit.
Appartement bevindt zich op de tweede verdieping. Gebouw en appartement werden in 2016 volledig gerenoveerd met hoogwaardige materialen en mooie parket vloer.
De gezellige, lichtrijke leefruimte bestaat uit een volledig geïnstalleerde open keuken, ruimte voor een eetplaats en een zithoek met ingemaakte kastenwand. De grote raampartijen zijn voorzien van raambekleding en inbegrepen in de aankoopprijs. Aan de achterzijde bevindt zich een slaapkamer met ingemaakte kleerkast.
Badkamer is voorzien van een wastafel met spiegelkast, inloopdouche, toilet en aansluiting voor wasmachine.
Aan de achterzijde van het gebouw bevindt zich een terras.
Appartement heeft een lage gemeenschappelijke kost van € 65,00 (incl. syndicus en water) per maand.
Gebouw is volledig onderkelderd en appartement heeft een aparte extra afgesloten opbergruimte in de hal.
Ruimte om fietsen binnen te stallen is voorzien.
Meubels over te nemen bespreekbaar.
Interesse Plan gerust een kijkmoment in op zaterdag 27 maart of zondag 28 maart.
Voor meer informatie of een bezoek, mail naar driesbrys@hotmail.com.
Geen immo a.u.b.
Kerngegevens van dit pand
Deze woning — een appartement in Antwerpen (2018) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het EPC-label is B (186 kWh/m²). Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 399. Online sinds maart 2021. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 207.000, ofwel ± € 3.450 per m². De woning biedt 1 badkamer, 1 slaapkamer, een bewoonbare oppervlakte van 60 m².
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Paleisstraat 102, 2018 Antwerpen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Paleisstraat 102, 2018 Antwerpen
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat is het kadastraal inkomen?
Wat is het referentienummer van dit pand?
Wat is de EPC waarde?
Wat is de vraagprijs van dit pand in Antwerpen?
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.