Italiëlei 11-V702, 2018 Antwerpen
Italiëlei 11-V702 - 2018 Antwerpen - Prachtig studenten dakappartement
Luxueus studentenappartement op de Italiëlei, op maper 50 meter van de campus Plantijn in het Noordpark. Zeer centraal gelegen op wandelafstand van verschillende scholen. Ideale verbindingen via alle openbaar vervoer, met tal van winkels en het Park Spoor Noord in de onmiddellijke nabijheid. Appartement 7.02 is een dakappartement met een aparte slaapkamer. Volledig ingericht met eigen keuken, badkamer en aparte slaapkamer. Zeer modern en vernuftig ingedeeld met draaideuren. Op het gelijkvloers is er nog een gemeenschappelijke buitenruimte voorzien. Verder: gemeenschappelijke fietsenstalling, CV collectief op aardgas (tussenmeters). Elektriciteit aparte meter. De studio is amper gebruikt (bouwjaar 2013) en in perfecte staat. Meer info...
Verkoop onder 10% verkooprechten. (geen BTW!) Momenteel is de studio verhuurd tot 1/10/2017. Huurprijs: 550 euro 50 euro provisie kosten. Dit geeft een rendement van 4,9% . Ideale studio voor eigen kinderen maar ook als belegging ! Wg, Vg, Gdv, Gvkr, Gvv. Meer info op www.FIRSTIMMO.be [Sluiten]
Kerngegevens van dit pand
Dit pand (appartement) in Antwerpen (2018) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het pand beschikt over een bewoonbare oppervlakte van 45 m², 1 badkamer, 1 slaapkamer. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 129.000, ofwel ± € 2.867 per m². Online sinds augustus 2017. Het EPC-label is A (78 kWh/m²).
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Italiëlei 11-V702, 2018 Antwerpen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Italiëlei 11-V702, 2018 Antwerpen
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat is de prijs per m²?
Wat is het referentienummer van dit pand?
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
Hoeveel kost dit pand?
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.