Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Gloriantlaan 55, 2050 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
2 slaapkamers
€287.000

Gloriantlaan 55 - 2050 Antwerpen - Als u op zoek bent naar een appartement met 2 slaapkamers op Linkeroever gaat u er verschillende kunnen bezichtigen, maar zelden of nooit gaat u dit subliem zicht over de skyline van Antwerpen kunnen terugvinden. Ideaal gelegen op de 8ste verdieping waardoor geluid van de straat ook volledig verdwenen is en het rustig wonen wordt centraal op Linkeroever.

Het appartement heeft achteraan twee slaapkamers met toegang tot het tweede terras met zicht op het Sint-Annabos, een zeer aangename en lichte living op parket met adembenemend zicht over Antwerpen waar u vanop uw terras 'smorgens de zon ziet opkomen, een open keuken voorzien van alle toestellen (vaatwasmachine, combi-oven, combi-stoomoven, koelkast met diepvriesvak, inductievuur en een dubbele spoelbak), een badkamer met bad en douche, wasmeubel EN wasmachine en droogkast, een apart hangtoilet in de gang en een ingemaakte vestiaire om jassen en schoenen netjes op te bergen. Afgesloten fietsenstalling. Mogelijkheid om een kelder bij te kopen;

Contacteer ons of bezoek een van onze kantoren voor een afspraak en laat u verrassen door dit appartement.

Kerngegevens van dit pand

Dit pand (appartement) in Antwerpen (2050) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds november 2022. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 287.000. Het pand dateert uit 1966. Het EPC-label is B (153 kWh/m²). Het pand beschikt over 2 slaapkamers.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 287.000
Type
Appartement
Bouwjaar
1966
EPC
153 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
WEV1DA4-5271
Makelaar Code
Gloriantlaan 55
EPC Certificaat
20220920-0002679140-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
ja
Dagvaarding uitgebracht
nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
13/04/2024 Particulier €175.000
23/01/2024 Particulier €175.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Gloriantlaan 55, 2050 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is WEV1DA4-5271.
Wat is de vraagprijs van dit pand in Antwerpen?
Dit pand wordt aangeboden voor 287.000 euro.
Wat is de stedenbouwkundige bestemming?
De stedenbouwkundige bestemming is Woongebied.
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Het bouwjaar is 1966.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
De woning telt 2 slaapkamers.
Wat is de EPC waarde?
Het pand heeft een EPC-waarde van 153 kWh/m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Gloriantlaan 55, 2050 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten