Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Amand De Lattinlaan 10-bus-B7-06, 2050 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
114 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€443.300

Amand De Lattinlaan 10-bus-B7-06 - 2050 Antwerpen - Prachtig hoekappartement met twee slaapkamers van ca 114 m² te koop op een fantastische locatie op Linkeroever.
Linkeroever staat voor een rustige groene buurt met directe snelle verbinding naar het centrum van Antwerpen. Zo staat u met het openbaar vervoer op 5 min op de Groenplaats.

Indeling:
- inkomhal
- riante leefruimte met uniek zicht en lichtinval door de hoekligging
- open keuken voorzien van alle nodige toestellen (combi-oven, vaatwasser, koelkast, kookplaat)
- terras van ca 53 m² met groen zicht en zuidwest oriëntatie
- twee ruime slaapkamers
-open bureauruimte
- badkamer met ligbad/inloopdouche en dubbele lavabo
- ruime berging
- apart toilet

Het appartement wordt volledig afwerkt afgeleverd en is meteen beschikbaar!

Wat dit project op Linkeroever uniek maakt, is de uiterst aangename ligging aan het Galgenweel die ervoor zorgt dat alle wooneenheden genieten van een prachtig uitzicht over de Schelde, de Antwerpse skyline en de haven. Aan de noordkant is een groen uitzicht verzekerd door het natuurdomein Middenvijver.

Bij de afwerking van de nieuwbouwappartementen kan u bij de inrichting kiezen tussen drie verschillende stijlen, elk uiteraard uitgewerkt in duurzame materialen. Als eerste is er Reflect: een stijl die warmte uitstraalt dankzij het gebruik van notenhout. Opposite blinkt dan weer uit in een zwart-witte look en bij Infinity wordt er gekozen voor zomereik om een neutrale en lichte afwerking te bekomen.

Met andere woorden een kwalitatieve, stijlvolle en tijdloze afwerking.

Voor meer beschikbaarheden contacteer ons!

Dit project biedt bovendien verschillende extra voorzieningen aan. Een fitnessruimte, een gemeenschappelijke ontspanningsruimte met bar en gedeelde wasplaatsen zijn enkele voorbeelden van deze leuke extra’s. Meer dan enkel wonen!

Ben je geïnteresseerd in nieuwbouw, een appartement of woning te koop in Antwerpen Aarzel dan niet om ons te contacteren.
Had je graag je eigen eigendom te koop aangeboden contacteer ons dan voor een vrijblijvende schatting, telefonisch op het nummer 03/206.76.76 of per mail naar antwerpen@dewaele.com.

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement, gelegen in Antwerpen (2050), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 443.300, ofwel ± € 3.889 per m². Online sinds december 2022. Het omvat 2 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 114 m², 1 badkamer. Het pand dateert uit 2022.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 443.300
Type
Appartement
Bewoonbaar
114 m²
Bouwjaar
2022
Prijs/m²
€ 3.889
Aanvullende details
Referentie
3CQAVS92W51Y
Makelaar Code
154689
Ruimtelijke Ordening
Voorkooprecht
nee
Stedenbouwkundige bestemming
woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
nee

Ligging & buurt

Amand De Lattinlaan 10-bus-B7-06, 2050 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de vraagprijs van dit pand in Antwerpen?
De gevraagde prijs bedraagt 443.300 euro.
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
De woonoppervlakte bedraagt 114 m².
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Er is 1 badkamer.
Is er een recht van voorkoop?
Recht van voorkoop: nee.
Wat is de stedenbouwkundige bestemming?
De stedenbouwkundige bestemming is woongebied.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Er zijn 2 slaapkamers.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Amand De Lattinlaan 10-bus-B7-06, 2050 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten