Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Lange Beeldekensstraat 152a, 2060 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
117 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€239.000

Lange Beeldekensstraat 152a - 2060 Antwerpen - Dit ruime appartement bevindt zich in een historisch gebouw, de voormalige buurtcinema "De National" dewelke zijn deuren voor het eerste opende in 1918. Bij de verbouwingen werd getracht om het authentieke karakter te behouden.
Via de imposante trappenhal, voorzien van theaterlampen en verlichte foto's van onze geliefde stad, krijgen we toegang tot het appartement op de eerste verdieping.
We betreden het appartement via een klein verhoog dat uitgeeft op de open keuken en leefruimte op de authentieke houten vloer, dewelke werd behouden over de gehele oppervlakte van het appartement. Door de hoge plafonds (3m80) krijgen we een zeer open en ruim gevoel.
Het appartement geniet van een goede lichtinval door de verschillende (vernieuwde) raampartijen. Via de nachthal krijgen we toegang tot de 2 slaapkamers en de badkamer voorzien van een raampartij.
Verder is er nog een apart toilet en een berging/wasplaats aanwezig in het appartement.
Daarnaast geniet het appartement nog van een aparte berging in de trappenhal.
Alle nutsleidingen werden vernieuwd (elektriciteit, water, afvoer, gas)

Kerngegevens van dit pand

Deze woning — een appartement in Antwerpen (2060) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 239.000, ofwel ± € 2.043 per m². Online sinds juni 2023. De woning biedt een bewoonbare oppervlakte van 117 m², 2 slaapkamers, 1 badkamer. Het EPC-label is E (417 kWh/m²).

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 239.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
117 m²
Prijs/m²
€ 2.043
EPC
417 kWh/m² E
Aanvullende details
Referentie
XE8S9EA4BFV4
EPC Certificaat
20230309-0002829326-RES-2
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
27/06/2023 Particulier €249.000
27/06/2023 Particulier €239.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Lange Beeldekensstraat 152a, 2060 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 2.043 euro per m².
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 2 slaapkamers.
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is XE8S9EA4BFV4.
Hoeveel kost dit pand?
De vraagprijs is 239.000 euro.
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 1 badkamer.
Wat is de EPC waarde?
De EPC waarde is 417 kWh/m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Lange Beeldekensstraat 152a, 2060 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten