Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

IJzerlaan 36, 2060 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
91 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€390.000

IJzerlaan 36 - 2060 Antwerpen - Hoogwaardig afgewerkt en bemeubeld 2 slpk appartementDit ruime 2 slaapkamer appartement, opgeleverd in 2017, bevindt zich in de hippe wijk "Den Dam" op een boogscheut van het centrum van Antwerpen, vlakbij 't Eilandje en het MAS. Op wandelafstand vindt u het groene Park Spoor Noord waar u in de zomer heerlijk kan genieten in de verschillende pop-up bars. Toch met de wagen op pad Door de ligging vlakbij grote invalswegen, zoals de Leien en de Waaslandtunnel, bent u zo op uw bestemming binnen of buiten de stad. Het appartement werd hoogwaardig afgewerkt met kamerhoge binnendeuren en is doorheen het volledige appartement voorzien van maatwerk kasten en domotica. De open leefruimte geeft u een enorm ruimte gevoel en maakt van dit appartement de perfecte setting voor een gezellige dinner-avond met vrienden. De volledige ingewerkte led-strips zorgen onmiddellijk voor de perfecte sfeer. De open keuken is voorzien van alle toestellen (combi-oven, oven, vaatwasser, combi-koelkast een inductievuur) en geniet zeer veel opbergruimte. Gezellig genieten van de buitenlucht kan steeds op een van de twee terrassen, met als absolute troef het ruime zuid-gerichte terras aan de woonkamer. Beide slaapkamers zijn uitgerust met ingebouwde kasten zodat alle ruimte optimaal wordt benut. Enkele troeven: EPC A & VloerverwarmingLichtrijk appartement met hoogwaardige afwerkingMaatkasten doorheen het volledige appartementBemeubelde verkoop, perfect voor verhuur aan expatsMogelijkheid om parking en berging bij aan te kopen (€35.000)

Kerngegevens van dit pand

Dit pand (appartement) in Antwerpen (2060) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 390.000, ofwel ± € 4.286 per m². Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 913. Online sinds oktober 2023. Het pand beschikt over 2 slaapkamers, 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 91 m². Het EPC-label is A (75 kWh/m²). Het pand dateert uit 2017.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 390.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
91 m²
Bouwjaar
2017
Prijs/m²
€ 4.286
EPC
75 kWh/m² A
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 913
Referentie
0WKV74LIJU2R
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
In aanvraag
Dagvaarding uitgebracht
In aanvraag
Voorkooprecht
In aanvraag
Verkavelingsvergunning
In aanvraag
Stedenbouwkundige bestemming
In aanvraag

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
14/06/2026 Particulier €370.000
27/05/2026 Particulier €410.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

IJzerlaan 36, 2060 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de vraagprijs van dit pand in Antwerpen?
De vraagprijs is 390.000 euro.
Wat is de stedenbouwkundige bestemming?
De stedenbouwkundige bestemming is In aanvraag.
Wat is de EPC waarde?
De EPC waarde is 75 kWh/m².
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 2 slaapkamers.
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Dit pand werd gebouwd in 2017.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 4.286 euro per m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: IJzerlaan 36, 2060 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten