Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Lemmelei 2-2001, 2930 Brasschaat

Appartement in Brasschaat
143 m² wonen
2 slaapkamers
2 badkamers
€449.000

Over deze woning

Midden in het bruisende centrum van Brasschaat, ligt dit prachtige 2 slaapkamer appartement in de luxe residentie 'De Glazen Poort'. Dit lichtrijke appartement van ongeveer 143 vierkante meter heeft een ruim terras en is gelegen op de tweede verdieping, gemakkelijk te bereiken met zowel de lift als de trap. Zodra u via de veiligheidsdeur dit appartement binnentreedt, wordt u verwelkomd door een royale hal die toegang biedt tot alle kamers. Aan de voorzijde van het appartement bevindt zich de ruime woonkamer. Lichtovergoten dankzij de grote ramen, biedt deze ruimte een adembenemend uitzicht op het centrum van Brasschaat. De luxe open keuken, uitgerust met hoogwaardige Miele apparatuur, sluit hier naadloos op aan, evenals een handige inpandige berging waar u uw wasmachine en droger kwijt kunt. Het hele woongedeelte is afgewerkt met een prachtige parketvloer. De slaapkamers liggen aan de rustige achterzijde van het complex en beiden hebben toegang tot het terras. De masterbedroom heeft een ingebouwde dressing en een ruime badkamer met ligbad, inloopdouche, dubbele wastafelmeubel en toilet. De tweede slaapkamer heeft ook een eigen badkamer met douche en wastafelmeubel. Bovendien is het appartement voorzien van een apart toilet met handenwasser, een garderobekast, airconditioning en parlofoon. In de kelder vindt u een privé berging en een autostaanplaats die apart aangeboden wordt voor €25.000,-. Ontdek deze oase van comfort en luxe in het hartje van Brasschaat.

Omschrijving van de makelaar

Lemmelei 2-2001 - 2930 Brasschaat - In hartje centrum Brasschaat bevindt zich in de luxueuze residentie 'De glazen poort’ dit prachtige lichtrijke 2 slaapkamer appartement (ca. 143m²) met terras.

Het appartement is gelegen op de tweede verdieping en is rondom voorzien van grote raampartijen. Hierdoor geniet het gehele appartement van veel lichtinval Via de afgesloten gemeenschappelijke hal heeft u zowel per lift en trap toegang tot de tweede verdieping waar de voordeur van dit appartement zich bevindt. Via de veiligheidsdeur betreden we het appartement, de hal biedt toegang tot alle vertrekken. De royale woonkamer is gelegen aan de voorzijde van het appartement en heeft een luxe open keuken voorzien van Miele apparatuur en aansluitend een inpandige berging waar de aansluiting voor wasmachine en droger is. De woonkamer heeft een prachtige parketvloer en geniet door de grote glaspartijen van een mooi zicht op het centrum van Brasschaat. De slaapkamers zijn gelegen aan de rustige achterzijde van het complex en bieden beide toegang tot het terras. De masterbedroom is voorzien van een ingemaakte dressing en een ruime badkamer met ligbad, inloopdouche, dubbel wastafelmeubel en toilet. De tweede slaapkamer is ook voorzien van eigen badkamer met douche en wastafelmeubel.

Het appartement is verder uitgerust met een apart toilet met handenwasser, garderobe kast, airconditioning en parlofoon. In de kelder bevinden zich een privatieve berging en een autostaanplaats die apart aangeboden wordt voor €25.000,-

Kerngegevens van dit pand

Deze woning — een appartement in Brasschaat (2930) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De woning biedt een bewoonbare oppervlakte van 143 m², 2 slaapkamers, 2 badkamers. Het EPC-label is B (119 kWh/m²). Online sinds januari 2024. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 449.000, ofwel ± € 3.140 per m². Het pand dateert uit 2010.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 449.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
143 m²
Bouwjaar
2010
Prijs/m²
€ 3.140
EPC
119 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
N-MTZ4I9O8C5
Makelaar Code
838827
EPC Certificaat
202305120002864039
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Niet van toepassing
Voorkooprecht
Niet van toepassing
Verkavelingsvergunning
Niet van toepassing
Stedenbouwkundige bestemming
/
Overstromingsgevoelig gebied
Nee

Ligging & buurt

Lemmelei 2-2001, 2930 Brasschaat

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 2 badkamers.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 3.140 euro per m².
Wat is de stedenbouwkundige bestemming?
De stedenbouwkundige bestemming is /.
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Dit pand werd gebouwd in 2010.
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De vraagprijs is 449.000 euro.
Is er een recht van voorkoop?
Recht van voorkoop: Niet van toepassing.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Lemmelei 2-2001, 2930 Brasschaat Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Brasschaat.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten