Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Kolenkaai 30, 8000 Brugge

Appartement in Brugge
148 m² wonen
3 slaapkamers
2 badkamers
€1.065.000

Kolenkaai 30 - 8000 Brugge - Het Project KAAI 30 is gelegen op een steenworp van het centrum van Brugge, dit op een toplocatie aan het water in het gegeerde Kristus Koning.
Kaai 30 is een nieuwbouwproject die een tijdloze en duurzame architectuur representeert, dit met een moderne interpretatie van de typerende Brugse stadsgezichten. Elk appartement is voorzien van zijn eigen warmtepompsysteem, efficiënte ventilatie en vloerverwarming. Tijdens het ontwerpproces van dit project is er grote nadruk gelegd op mooie buitenruimtes, waarbij een prominente rol is weggelegd voor groenvoorzieningen. Naast individuele terrassen is er ook een gemeenschappelijke groene zone die voor iedere bewoner toegankelijk is.
Het project omvat twee bouwvolumes die zich bevinden langs de Leopold II-Laan en de Kolenkaai, waarin een diverse selectie van appartementen in verschillende maten en types te vinden is. Dit project biedt een diverse woonervaring met appartementen variërend van 1 tot 3 slaapkamers en bijzondere penthouses.
Indeling APP NR. A3.1 :
Inkomhal, gastentoilet, berging, leefruimte met open keuken en zicht op het water, terrassen (30 m²), masterbedroom met ensuite badkamer, slaapkamer 2, slaapkamer 3, douchekamer, nachttoilet.
Mogelijkheid tot het aankopen van 1 of meerdere staanplaatsen in de ondergrondse parking (excl. in prijs)
Ons najaarsmagazine 2023 is er. Wij bezorgen u graag een exemplaar per post. Of bekijk het magazine online.

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement, gelegen in Brugge (8000), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.065.000, ofwel ± € 7.196 per m². Het pand dateert uit 2023. Online sinds september 2023. Het omvat een bewoonbare oppervlakte van 148 m², 3 slaapkamers, 2 badkamers.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.065.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
148 m²
Bouwjaar
2023
Prijs/m²
€ 7.196
Aanvullende details
Referentie
6ISWE9I2GVFW
Makelaar Code
kaai-30-penthouse-a31
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
ja
Voorkooprecht
In aanvraag
Verkavelingsvergunning
In aanvraag
Stedenbouwkundige bestemming
Woon­gebied

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
02/07/2026 Immax €415.000
18/11/2023 Found & Baker €365.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Kolenkaai 30, 8000 Brugge

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat was de laatst gevraagde prijs?
De vraagprijs is 1.065.000 euro.
Hoeveel m² heeft dit pand?
De bewoonbare oppervlakte is 148 m².
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is 6ISWE9I2GVFW.
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Dit pand werd gebouwd in 2023.
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 2 badkamers.
Wat is de stedenbouwkundige bestemming?
De stedenbouwkundige bestemming is Woon­gebied.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Kolenkaai 30, 8000 Brugge Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Brugge.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten