Maria van Bourgondiëlaan 52, 8000 Brugge
Maria van Bourgondiëlaan 52 - 8000 Brugge - Maak kennis met dit schitterend duplex-appartement gelegen in de gegeerde Maria van Bourgondiëlaan te Kristus-Koning omringd door groen en met frontaal zicht op de vaart. Dit ruim appartement van maar liefst 176m² heeft een zee van ruimte, aangename natuurlijke lichtinval en mooie zonneterrassen aan de voor-en achterzijde. De zichten vanop deze terrassen zijn fenomenaal. In dit appartement is het mogelijk om volledig te wonen op de "benedenverdieping", aangezien er op dit niveau reeds 2 slaapkamers en een badkamer aanwezig zijn. Voorts is er een riante leefruimte van 60m² met doorzoneffect aanwezig, opgesplitst in eetplaats en zithoek. De grote raampartijen zorgen voor een fenomenale lichtbeleving en zoninval. De gesloten keuken met annex berging is voorzien van ingebouwde toestellen. Het appartement beschikt op het duplex-niveau over bureelruimte/polyvalente ruimte met vide richting de leefruimte en een derde (master) slaapkamer met annex badkamer. In de ondergrondse verdieping vinden we nog een uiterst praktische en ruime kelderberging terug als stockageruimte. Tevens bestaat de mogelijkheid om een quasi dubbele garagebox aan te kopen voor € 55.000,- Contacteer ons snel voor een bezoek aan dit uniek appartement in een van de mooiste wijken van Brugge! Dit kan via info@delbecque.immo
Kerngegevens van dit pand
Deze appartement gelegen in Brugge (8000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het pand dateert uit 1993. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 535.000, ofwel ± € 3.040 per m². Je vindt er 3 slaapkamers, 2 badkamers, een bewoonbare oppervlakte van 176 m². Online sinds mei 2024. Het EPC-label is B (182 kWh/m²). Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 1.175.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Maria van Bourgondiëlaan 52, 8000 Brugge
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Maria van Bourgondiëlaan 52, 8000 Brugge
Veelgestelde vragen over dit pand
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Brugge.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.