Rue de Couillet 108, 6000 Charleroi
Rue de Couillet 108 - 6000 Charleroi - FAIRE OFFRE A PARTIR DE 299 000€
OFFRE ACTUELLE A 290 000€
REZ DE CHAUSSEE - LOUE 600€/MOIS à une personne âgée.
- Une cave.
- Cuisine équipée avec (four, hotte, frigo et taque électrique).
ouverte sur le séjour (7.65 X 2.75).
- Une chambre (4 X 4.15).
- Salle de douches (3.15 X 1.20)
avec douche, wc, emplacement machine à laver, évier.
AU ETAGE - STUDIO - LOUE 300€
Duplex au dernier étage - LOUE 495€.
- Cuisine SUPER EQUIPEE NEUVE (3.90 X 1.95).
- Living (4.20 X 3.85).
- Salle de douches (1.15 X 2.50).
- Une chambre (4.20 X 7.70) en mezzanine.
Kerngegevens van dit pand
Deze woning — een appartement in Charleroi (6000) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 299.000. Online sinds januari 2021. De woning biedt 2 slaapkamers. De vraagprijs werd tijdens de looptijd verlaagd van € 319.000 naar € 299.000 (-6%). Het EPC-label is C (201 kWh/m²).
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Rue de Couillet 108, 6000 Charleroi
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Rue de Couillet 108, 6000 Charleroi
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat is de vraagprijs van dit pand in Charleroi?
Wat is het referentienummer van dit pand?
Wat is de EPC waarde?
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Charleroi.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.