Leopold 1 Esplanade 7, 8660 De Panne
Leopold 1 Esplanade 7 - 8660 De Panne - Kom tot rust in deze lichtrijke, zonnige studio met ruime leefruimte en open keuken. Van de vroege namiddag tot de avond geniet u van een heerlijk zonnetje op het ruime terras met prachtig lateraal zeezicht.
Er is een tweepersoonsslaapzetel in de leefruimte en een aparte slaaphoek (tweepersoons bedkast) in de inkomhal.
De badkamer bestaat uit een toilet, wastafel en douchebad.
De studio bevindt zich in zeer goede staat, is onmiddellijk instapklaar en wordt volledig bemeubeld verkocht, incl. elektrische (keuken) apparaten.
De radiatoren, doorstroomboiler en parlofoon werden recent vernieuwd.
EPC-attest en asbestattest reeds voorhanden.
Elektriciteit is conform.
De studio maakt deel uit van "Residentie Westhinder", gelegen op de Leopold 1 Esplanade in De Panne. Dankzij deze ideale ligging bent u onmiddellijk op het strand en de zeedijk, alsook op wandelafstand van o.a. het winkelcentrum, het Calmeynbos, natuurreservaat De Westhoek, Bray-Dunes enz...
Dichtbij de residentie is ruim voldoende (betalende) parkeergelegenheid, doch mogelijkheid voor tweedeverblijvers om een gratis parkeerkaart aan te vragen!
Graag contactname voor het maken van een afspraak of bijkomende inlichtingen via gsm 0497 90 15 52 en/of e-mailadres tineke_vanheule@hotmail.com.
Twijfel niet en geniet nog dit najaar van een heerlijke nazomer in jouw eigen stekje in De Panne.
Kerngegevens van dit pand
Dit appartement in De Panne (8660) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het EPC-label is C (216 kWh/m²). Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 657. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 160.000, ofwel ± € 3.810 per m². Het telt een bewoonbare oppervlakte van 42 m², 1 badkamer. Het pand dateert uit 1986. Online sinds juli 2023.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Leopold 1 Esplanade 7, 8660 De Panne
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Leopold 1 Esplanade 7, 8660 De Panne
Veelgestelde vragen over dit pand
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Wat is het referentienummer van dit pand?
Wat is de prijs per m²?
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Wat is het kadastraal inkomen?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in De Panne.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.