J. Demolderlaan 1, 8660 De Panne
J. Demolderlaan 1 - 8660 De Panne - Casco, verder af te werken appartementsgebouw bestaande uit 4 één-slaapkamer appartementen te koop in de J. Demolderlaan te De Panne. Een zijstraat van de Zeelaan, gelegen vlakbij de winkels en het strand.
De appartementen zijn volgens huidig plan ingedeeld als volgt: inkom, woonkamer met open keuken en terras, nachthal, 1 slaapkamer, 1 bureauruimte of hobbykamer en badkamer.
Op het gelijkvloers is volgens plan een inkomhal met liftkoker, gemeenschappelijke fietsenberging en ontmoetingsruimte aanwezig.
In de kelderverdieping per appartement een kelderberging, lokaal voor technieken, afvalberging en wasruimte.
Bijzondere verkoopvoorwaarden van toepassing:
- verplichting om het gebouw af te werken binnen de 2 jaar na het krijgen van de omgevingsvergunning (binnen de 6 maand na het verlijden van de notariële akte dient de omgevingsvergunning aangevraagd te worden);
- de appartementen mogen zowel verhuurd als individueel verkocht worden (basisakte dient nog op kosten van de koper opgemaakt te worden);
- de kopers en huurders van de appartementen dienen er hun hoofdverblijfplaats te vestigen;
- de kopers en huurders dienen minstens 5 jaar hun hoofdverblijfplaats te hebben op het grondgebied van de gemeente De Panne;
- deze verkoopsvoorwaarden dienen notarieel te worden opgenomen
De prijs van €359.250 is een instelprijs.
Het biedingssysteem verloopt via COVAST (www.covast.be) waar wij u graag bij begeleiden: meer info Dewaele Koksijde 058 330 600. Grondplannen beschikbaar.
Kerngegevens van dit pand
Dit pand (appartement) in De Panne (8660) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het EPC-label is F (42450 kWh/m²). Het pand beschikt over een bewoonbare oppervlakte van 239 m², 4 slaapkamers, 4 badkamers. Online sinds oktober 2023. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 359.250, ofwel ± € 1.503 per m².
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
J. Demolderlaan 1, 8660 De Panne
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
J. Demolderlaan 1, 8660 De Panne
Veelgestelde vragen over dit pand
Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Welke ruimtelijke bestemming heeft dit pand?
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in De Panne.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.